Hotele ibis Kraków aspirują do miana popularnych miejsc spotkań

0
950
Większość Polaków, kiedy decyduje się na spotkanie ze znajomymi, nie ma ustalonych planów i nie wybiera konkretnego miejsca. Najbardziej popularne są więc lokale znajdujące się niedaleko centrum. Ze względu na swoje położenie i obfitą ofertę gastronomiczną krakowskie hotele Ibis zamierzają stać się nowymi miejscami spotkań „na mieście”.

Dla realizacji zaplanowanych działań w menu hotelowej restauracji został wprowadzony Party Burger – danie, którym można dzielić się między kilkoma osobami ze względu na dość duży rozmiar porcji. Ponadto w menu znajdzie się tzw. Deska Burgerów.

Dobrą wiadomością jest fakt, że z nowej oferty będą mogły skorzystać nie tylko osoby, które chcą spróbować niezwykłego połączenia smaków, ale również rodziny z dziećmi. Jeśli klient będzie chciał zamówić Party Burgera w całości, bez krojenia na mniejsze części, także nie będzie przeszkód. Wielkość posiłku zaskoczy wielu, bowiem nie jest to zwykły burger XXL zawierający zwielokrotnioną porcję mięsa wołowego, lecz burger, który ma w środku znacznie większą zawartość różnego rodzaju dodatków.

Poza niezwykłymi burgerami, restauracje hoteli ibis oferują personalizację dania – goście będą mogli wybierać dodatki, które najbardziej lubią, tym samym tworząc własnego, idealnego burgera. Aby stały się one jeszcze bardzie wyjątkowe, na chorągiewce wbitej w bułkę będzie znajdować się imię gościa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.