Hotele ibis Kraków aspirują do miana popularnych miejsc spotkań

0
140
Większość Polaków, kiedy decyduje się na spotkanie ze znajomymi, nie ma ustalonych planów i nie wybiera konkretnego miejsca. Najbardziej popularne są więc lokale znajdujące się niedaleko centrum. Ze względu na swoje położenie i obfitą ofertę gastronomiczną krakowskie hotele Ibis zamierzają stać się nowymi miejscami spotkań „na mieście”.

Dla realizacji zaplanowanych działań w menu hotelowej restauracji został wprowadzony Party Burger – danie, którym można dzielić się między kilkoma osobami ze względu na dość duży rozmiar porcji. Ponadto w menu znajdzie się tzw. Deska Burgerów.

Dobrą wiadomością jest fakt, że z nowej oferty będą mogły skorzystać nie tylko osoby, które chcą spróbować niezwykłego połączenia smaków, ale również rodziny z dziećmi. Jeśli klient będzie chciał zamówić Party Burgera w całości, bez krojenia na mniejsze części, także nie będzie przeszkód. Wielkość posiłku zaskoczy wielu, bowiem nie jest to zwykły burger XXL zawierający zwielokrotnioną porcję mięsa wołowego, lecz burger, który ma w środku znacznie większą zawartość różnego rodzaju dodatków.

Reklama

Poza niezwykłymi burgerami, restauracje hoteli ibis oferują personalizację dania – goście będą mogli wybierać dodatki, które najbardziej lubią, tym samym tworząc własnego, idealnego burgera. Aby stały się one jeszcze bardzie wyjątkowe, na chorągiewce wbitej w bułkę będzie znajdować się imię gościa.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.