Hotel Meeting Online – poznaj prelegentów cz. 2

0
748

W najbliższą środę, 6 maja o godzinie 20:00, Rafał Krzycki będzie ponownie gościł czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej, którzy uchylą rąbka tajemnicy odnośnie swoich wystąpień na majowej konferencji Hotel Meeting Online. Zapraszamy na drugą transmisję live na fanpage’u Horeca Business Club, aby lepiej poznać prelegentów, dyskutantów i tematykę pierwszej konferencji online wszystkich hotelarzy!

Partnerem strategicznym konferencji Hotel Meeting Online jest firma BEST CS – dystrybutor profesjonalnych urządzeń gastronomicznych. Firma oferuje kompleksową obsługę branży HoReCa – od analizy potrzeb, przez dobór i montaż sprzętu, aż po serwis technologiczny i szkolenia.

Dokładnie trzy tygodnie pozostały do inauguracji premierowej edycji konferencji Hotel Meeting Online. To pierwsza konferencja w wirtualnym wydaniu, podczas której eksperci i praktycy branży hotelarskiej otrzymają okazję, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz przedyskutować ważne, zawodowe tematy bez konieczności wychodzenia z domu czy łamania zasad powszechnej izolacji! Będzie to również doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Wyjątkowe okoliczności związane ze stanem epidemii w Polsce wymagały podjęcia ekstraordynaryjnych działań i przeniesienia wielu aktywności do przestrzeni wirtualnej. Mając zatem na uwadze bezpieczeństwo wszystkich uczestników, organizatorzy konferencji Hotel Meeting postanowili przeorganizować to cieszące się niesłabnącą popularnością branżowe wydarzenie, dostosowując je do współczesnych wymogów i obowiązujących restrykcji. Teraz wystarczy jedynie wykupić dostęp, aby móc rozsiąść się w swoim ulubionym fotelu i w pełni korzystać z trzydniowej konferencji – w hotelu, w domu, czy na działce.

Wystarczy wykupić jeden dostęp do konferencji, zebrać swój zespół w sali konferencyjnej, podłączyć sprzęt i cieszyć się ze wspólnego uczestnictwa, oczywiście przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Cały zespół zyska olbrzymią dawkę wiedzy, jak należy dostosować hotel i usługi do nowej rzeczywistości oraz oczekiwań gości. Spotkanie w gronie współpracowników to bardzo ważny element integracyjny (można między sobą komentować to, co dzieje się na ekranie i wymieniać na bieżąco uwagami), a także olbrzymi zastrzyk motywacyjny, który sprawi, że nie będziecie mogli doczekać się uruchomienia hotelu i powrotu do normalnej działalności!

Konferencje Hotel Meeting to zupełnie nowa formuła – Rada Programowa, składająca się z hotelarzy, decyduje o tematyce kolejnej edycji. Wskazuje najistotniejsze tematy dla branży oraz osoby, które warto zaprosić na scenę. W ten sposób powstaje wydarzenie tworzone przez hotelarzy dla hotelarzy. Prezentacje są krótkie, ale bardzo konkretne. Panele dyskusyjne w nowoczesnym wydaniu, w których uczestniczą maksymalnie 3-4 osoby, pozwalają każdemu rozmówcy szeroko wypowiedzieć się na zadane tematy. Mnogość warsztatów pozwala natomiast na swobodny wybór tematu, który najbardziej interesuje poszczególnych uczestników konferencji. Wszystko po to, aby dostarczyć wielu powodów do udziału w Hotel Meeting Online dla całych zespołów – każdy z pewnością znajdzie coś interesującego dla siebie. Dodatkowo wszystkie prezentacje, grupy dyskusyjne i warsztaty są nagrywane, a uczestnicy będą mieli do nich dostęp przez minimum miesiąc po konferencji!

Najbliższa, wyjątkowa edycja konferencji Hotel Meeting w wydaniu online dostarczy uczestnikom specjalistycznej wiedzy z zakresu m.in. obsługi gości w nowych realiach, bezpieczeństwa sanitarnego, zarządzania personelem, revenue managementu, marketingu hotelowego czy sprzedaży B2B i B2C. Szczegółowy program konferencji dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej. Wśród prelegentów, dyskutantów i trenerów znajdują się znakomici praktycy, doświadczeni menedżerowie oraz uznani specjaliści w branży, jak Maciej Straus (Hotel Afrodyta Business & Spa), Wojciech Herra (Keynote & Motivational Speaker), Damian Rdzanek (Best CS), Marta Otrębska (iDelight), Mikołaj Winkiel (Brand24) i wielu innych, których sylwetki będą przybliżane w cyklicznych transmisjach na żywo na fanpage’u Horeca Business Club. Zapraszamy na kolejny live, który odbędzie się już w środę 6 maja o godzinie 20:00.

Poniżej nagrania audio i video z pierwszej części cyklu
„Poznaj prelegentów Hotel Meeting Online”:
Trzydniową konferencję, przepełnioną solidną dawką merytorycznej wiedzy i specjalistycznych szkoleń, zwieńczy internetowe podsumowanie i „after party” na kanale Horeca Business Club, w którym wezmą udział m.in. uczestnicy tego unikatowego wydarzenia. Do zobaczeniach w dniach 26-28 maja!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.