W hotelowej restauracji – czy dostanę coś bez mięsa?

0
1101
Podczas wiosennej edycji konferencji Hotel Meeting 2019, która odbędzie się już 15 kwietnia, Maciej Otrębski – odpowie na pytanie „W hotelowej restauracji – czy dostanę coś bez mięsa?”

Maciej Otrębski Strategic Partnerships Manager w kampanii „RoślinnieJemy”, gdzie zajmuje się współpracą z przedsiębiorcami oraz doradztwem strategicznym w zakresie umiejętnego wykorzystania rosnącej popularności produktów roślinnych w branży spożywczej. Organizator TEDxKraków, współpracuje także z agencją strategiczną Change Pilots. Wcześniej zaangażowany w Eataway, największą platformę meal-sharingową w centralnej części Europy. Absolwent ekonomii na UEK.

Podczas wiosennej edycji konferencji Hotel Meeting 2019, Maciej Otrębski wygłosi prezentację pt. „W hotelowej restauracji – czy dostanę coś bez mięsa? O tym jak w obliczu rosnącej popularności kuchni roślinnej w mądry sposób odpowiadać na zmieniające się potrzeby gości”. Trivago wskazuje na trzy kluczowe trendy, które znacząco wpływają na to jak goście odbierają swoje doświadczenie z hotelowych pobytów – personalizacja, skupienie się na dopasowaniu oferty gastronomicznej oraz rosnąca świadomość środowiskowa. W Twoim hotelu, w Twojej restauracji – goście ograniczający spożycie mięsa przestają być niszą. Podczas prezentacji dowiesz się jak w mądry sposób skorzystać z rosnącej popularności kuchni roślinnej odpowiadając jednocześnie na wspomniane wcześniej trendy

Zapraszamy do zapoznania się z agendą wystąpień tegorocznych prelegentów na oficjalnej stronie internetowej konferencji Hotel Meeting 2019.

Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, zatem zachęcamy do błyskawicznej rezerwacji za pomocą platformy Evenea.Istnieje możliwość odebrania darmowych wejściówek, wystarczy zgłosić kupca do formuły Business Seed Dating.

Poniżej kod QR do wydarzenia na Facebook-u

Hotel Meeting to cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży hotelarskiej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Jako organizator konferencji, zapewniamy uczestnikom dogodne warunki, by spotkania te były jak najbardziej efektywne i owocowały licznymi sukcesami zawodowymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.