[Hotel Meeting Online] Grupa Dyskusyjna: Partyzanckie metody prowadzenia spa w czasach zarazy

0
774

Zapraszamy na kolejną edycję konferencji Hotel Meeting. W związku z sytuacją w kraju, aby dostosować się do panujących realiów organizujemy konferencję w dostępnej w tej chwili formule –  ONLINE. Dziś zachęcamy do udziału w grupie dyskusyjnej prowadzonej przez Arkadiusza Dawidowskiego. . Startujemy 26 maja!

W spotkaniu wezmą udział osoby, które na co dzień zarządzają obiektami spa w Polsce. Podzielą się swoimi pomysłami na zarządzanie strefą w nowych czasach i postarają się odpowiedzieć na wasze pytania. Gośćmi Arkadiusza Dawidowskiego – doradcy wellness i konsultanta spa będą: Wioteltta Kacperska – Naczelny Manager SPA, Hotel Arłamów,  Katarzyna Dziubasik – Właścicielka Sielsko-Anielsko Wellness&Spa, Patryk Soliński – Manager Spa, Sheraton Sopot.

Arkadiusz Dawidowski stworzył kilkanaście hotelowych konceptów spa, które odniosły sukces na polskim rynku. Wykładowca z zakresu zarządzania spa na Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii. Zarządza strefą spa w The Bridge MGallery Hotel Collection we Wrocławiu. Prezes Europejskiej Fundacji Spa.

 

 

Proponujemy zakup biletu w cenie 599 zł. To wersja ALL INCLUSIVE – cena zwiera dostęp do wszystkich elementów konferencji dla jednego zarejestrowanego urządzenia (na jeden login nie będzie się można zalogować na dwóch komputerach). Otrzymują Państwo dostęp do ponad 30 godzin transmisji na żywo oraz dostęp do tych nagrań przez miesiąc po konferencji! Co bardzo ważne – poza edukacją, korzyścią dodaną będzie element integracyjny oraz motywacyjny zespołu.

W sumie przygotowaliśmy 12 prezentacji, 8 grup dyskusyjnych i 8 warsztatów, łącznie ponad 30 godzin nagrań, które będą dostępne dla uczestników nawet miesiąc po konferencji. Zachęcamy do zapoznania się z programem:

PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

Zachęcamy Państwa do organizowania wspólnego udziału w konferencji w hotelach, zrobienia zdjęć lub nagrania filmów, a my je opublikujemy – pokażmy jak w tych trudnych czasach jednoczy się branża hotelarska!

Nie warto czekać na ostatnią chwilę. Dlatego zachęcamy do rejestracji już dziś:

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

Po 3 dniach konferencji, dokładnie 29 maja (piątek) zapraszamy na podsumowanie spotkania i AFTER PARTY z zaproszonymi gośćmi!

Partnerzy strategiczni konferencji:

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.