[Hotel Meeting Online] Purieu Partnerem Strategicznym konferencji!

0
823

Firma Purieu została Partnerem Strategicznym VII edycji konferencji Hotel Meeting. W tym roku spotkanie organizowane jest w formie ONLINE. Firma jest dostawcą systemu zapewniający najwyższy i nieskazitelny poziom bezpieczeństwa Purieu. Na spotkanie online z przedstawicielami Purieu zapraszamy w dniach 26-28 maja. Warto zarejestrować się już dziś. 

Firma Purieu stanowi interdyscyplinarny zespół osób z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu, szkoleniach i rozwoju, a także mikrobiologii oraz nanotechnologii, zapewniającej najwyższy poziom dezynfekcji i bezpieczeństwa. Produkty oraz preparaty firmy to wynik wieloletnich badań i prac laboratoryjnych, które dziś stanowią bezkonkurencyjną walkę z rozprzestrzenianiem się wirusów, czy bakterii, co potwierdza m.in. Polskie Ministerstwo Zdrowia. Purieu specjalizuje się w audytach mikrobiologicznych, na podstawie których opracowywane są najbardziej ekonomiczne i ergonomiczne rozwiązania na rynku.

Angażując się w rozwój branży, w tak trudnym dla niej czasie firma Purieu zdecydowała się zostać Partnerem Strategicznym wiosennej edycji konferencji Hotel Meeting Online w dniach od 26 do 28 maja.

Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą mailową oraz poprzez formularz. To doskonała okazja, aby mimo skomplikowanej sytuacji spowodowanej koronawirusem podtrzymać, a nawet nawiązać nowe kontakty biznesowe. 

PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

Zachęcamy do rejestracji już dziś:

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.