[Hotel Meeting Online] Strategie, pomysły, i przyszłość – panel dyskusyjny (ENG)

0
764

Zapraszamy do udziału w styczniowej konferencji Hotel Meeting Online pod hasłem „W poszukiwaniu rozwiązań”. 27 stycznia w środę rozpocznie się dyskusja z dyrektorami hoteli z różnych części Europy na temat przyszłości biznesu, strategicznych decyzji dotyczących zmian i konieczności dostosowania się do obecnej sytuacji, a także wymiana pomysłów pomagających przetrwać najbliższe miesiące. Nie zwlekaj i wykup  jeden bilet dla całego Zespołu!

Panel dyskusyjny w języku angielskim pt. „Strategie, pomysły, i przyszłość” poprowadzi Paweł Lewtak – General Manager / Member of the Management Board Operations & Marketing in Hotele Warszawskie “Syrena”. Paneliści: Verena Radlgruber – Forstinger, Pierwsza Wiceprezydent EHMA (Austria)/Była GM w Hotelu Radisson Blu Style Hotel w Wiedniu, właściciel VRF Hospitality Consulting, Ezio Indiani, Prezydent EHMA (Włochy)
GM w Hotelu Principe di Savoia w Mediolanie, sieć The Dorchester Collection, Panos Almyrantis, Wiceprezydent EHMA (Grecja)/GM w Daios Cove Luxury Resort and Villas na Krecie.

Proponujemy zakup biletu w specjalnej cenie 199 zł, który jest dostępny do 28 grudnia. To wersja ALL INCLUSIVE – cena zwiera dostęp do wszystkich elementów konferencji dla jednego urządzenia (na jeden login nie będzie się można zalogować na dwóch komputerach). Otrzymują Państwo dostęp do ponad 30 godzin transmisji na żywo oraz dostęp do tych nagrań przez miesiąc po konferencji. Co bardzo ważne – poza edukacją,  korzyścią dodaną będzie element integracyjny oraz motywacyjny zespołu.

W sumie przygotowaliśmy 12 prezentacji, 8 grup dyskusyjnych i 8 warsztatów, łącznie ponad 30 godzin nagrań, które będą dostępne dla uczestników nawet miesiąc po konferencji. Zachęcamy do zapoznania się z programem:

UDZIAŁ W WARSZTATACH JEST DODATKOWO PŁATNY – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ

PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING ONLINE 12-14 STYCZNIA

Zachęcamy Państwa do organizowania wspólnego udziału w konferencji w hotelach, zrobienia zdjęć lub nagrania filmów, a my je opublikujemy – pokażmy jak w tych trudnych czasach jednoczy się branża hotelarska!

Nie warto czekać na ostatnią chwilę. Bilety w cenie 199 zł będą dostępne tylko do 28 grudnia. Po tym terminie ceny biletów będą wzrastać. Dostępne są także bilety dla szkół i nauczycieli w cenie 99 zł. Dlatego zachęcamy do rejestracji już dziś:

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ HOTEL MEETING ONLINE 12-14 STYCZNIA

Dodatkowo zaplanowaliśmy nowość – Rozmowy 1:1!

Można umówić się na rozmowę telefoniczną z innymi uczestnikami każdego dnia konferencji. Wystarczy kliknąć przycisk rozmowy 1:1 w aplikacji Meeting 15.Wybrać osobę. Wybrać godzinę. Następnie w sekcji rozmowy 1:1 widoczne będzie czy ta osoba potwierdziła rozmowę, jeśli tak widać jej numer. Rozmowa jest zaplanowana na 15 minut.

Natomiast w czwartek 14 stycznia zaplanowaliśmy podsumowanie konferencji i afterparty na HORECA TV – ogłosimy wówczas zwycięzców gier i opublikujemy wyniki ankiet.

Zachęcamy do śledzenia wydarzeń na Facebook’u:

https://www.facebook.com/horecabc

lub

https://www.facebook.com/TVhoreca

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.