Restauracja B52 w samym sercu Warszawy już otwarte

0
696
W środę 13 lutego w ścisłym centrum Warszawy została otwarta nowa restauracja B52. Lokal przy ul. Marszałkowskiej 84/92 to miejsce, w którym pełno dobrej energii, gwaru i muzyki.

B52 to koncept typu food&drink grill&chill, miejsce, które oferuje śniadania, lunche, obiady, napoje i kawę. Króluje tam kuchnia europejska, a mocny akcent postawiony jest na sekcję grillową, gdzie przygotowywane są steki, burgery, ryby, pizze, a nawet owoce morza. Twórcy konceptu chcą, aby było to miejsce, do którego będą przychodzili znajomi i rodziny na wspólne brunche, śniadania, randki, gdzie wszyscy będą mogli dzielić się swoimi potrawami i smakować kuchni europejskiej.

Reklama

W menu restauracji widnieją śniadania, które od poniedziałku do piątku trwają od 8:00-12:00. W weekendy natomiast śniadanie w formie bufetu można zjeść w godzinach 10:00-13:00. Korzystną ofertą jest promocyjny lunch w tygodniu od 12:00 do 16:00, w skład którego wchodzi zupa, drugie danie i deser. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ codziennie dostępne są warianty wege, z rybą lub mięsne. Do restauracji można również przyjść z własnym winem, ponieważ lokal nie otrzymał jeszcze koncesji alkoholowej.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.