Restauracja B52 w samym sercu Warszawy już otwarte

0
1492
W środę 13 lutego w ścisłym centrum Warszawy została otwarta nowa restauracja B52. Lokal przy ul. Marszałkowskiej 84/92 to miejsce, w którym pełno dobrej energii, gwaru i muzyki.

B52 to koncept typu food&drink grill&chill, miejsce, które oferuje śniadania, lunche, obiady, napoje i kawę. Króluje tam kuchnia europejska, a mocny akcent postawiony jest na sekcję grillową, gdzie przygotowywane są steki, burgery, ryby, pizze, a nawet owoce morza. Twórcy konceptu chcą, aby było to miejsce, do którego będą przychodzili znajomi i rodziny na wspólne brunche, śniadania, randki, gdzie wszyscy będą mogli dzielić się swoimi potrawami i smakować kuchni europejskiej.

W menu restauracji widnieją śniadania, które od poniedziałku do piątku trwają od 8:00-12:00. W weekendy natomiast śniadanie w formie bufetu można zjeść w godzinach 10:00-13:00. Korzystną ofertą jest promocyjny lunch w tygodniu od 12:00 do 16:00, w skład którego wchodzi zupa, drugie danie i deser. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ codziennie dostępne są warianty wege, z rybą lub mięsne. Do restauracji można również przyjść z własnym winem, ponieważ lokal nie otrzymał jeszcze koncesji alkoholowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.