HMEC: wrażenia po pierwszych warsztatach

0
481
Fot.: Horeca Business Club

Pierwsza część warsztatów na konferencji Hotel Meeting Energylandia Camp za nami. Uczestnicy konferencji, hotelarze z całej Polski, wyrażali zadowolenie z cennych informacji, praktycznych wskazówek i inspirujących pomysłów, które zdobyli podczas tych zajęć.

Kameralne grupy pozwoliły na lepsze skoncentrowanie się na tematach poruszanych przez trenerów, a uczestnicy mieli okazję zadawać pytania, wymieniać doświadczenia oraz współpracować ze sobą podczas praktycznych ćwiczeń. Atmosfera była przyjazna i otwarta, sprzyjająca nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych oraz budowaniu trwałych relacji.

Fot.: Horeca Business Club

Po zakończeniu pierwszej części warsztatów uczestnicy udali się na wspólny obiad, gdzie mogli kontynuować rozmowy, dzielić się swoimi spostrzeżeniami i nawiązywać nowe znajomości. Szybko nabrało to charakteru nieformalnej integracji.

Kiedy uczestnicy zregenerują siły podczas obiadu, zostaną zaproszeni na kolejne warsztaty. Wszystko po to, aby uczestnicy mogli zdobyć jak najwięcej wiedzy i umiejętności, które pomogą im w dalszym rozwoju swoich hoteli oraz umocnieniu pozycji na rynku.

Konferencja Hotel Meeting Energylandia Camp stanowi doskonałą okazję dla hotelarzy z całego kraju, aby poszerzyć swoje horyzonty, zdobyć praktyczne umiejętności i poznać innych przedstawicieli branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.