Sezonowy wynajem zmywarki – rozwiązanie dla sezonowej gastronomii

0
693
Fot.: Materiały prasowe Classeq

Zapewne, skoro prowadzisz całoroczny biznes, posiadasz pełne wyposażenie kuchni, niezbędne do bieżącej obsługi gości. Co jednak w przypadku, gdy otwierasz letni ogródek, a liczba klientów znacznie wzrasta? Czy Twoja zmywarka to wytrzymuje? Czy może dokupujesz więcej zastawy, aby sprostać wymaganiom, a tym samym niepotrzebnie wydajesz pieniądze? Potem musisz te naczynia też gdzieś magazynować. Same problemy, prawda? Teraz już nie musisz się o to martwić – wystarczy, że zapoznasz się z ofertą wynajmu sezonowego firmy Classeq i jej zaufasz.

Firma Classeq, działająca pod szyldem marki Winterhalter, jest obecna na polskim rynku już od 2006 roku i zgromadziła wokół siebie pokaźne grono zadowolonych klientów. O sukcesie firmy decydują bardzo pozytywne podejście do potrzeb najemców oraz innowacyjne rozwiązania, zawsze dopasowywane do zmieniających się wymagań klientów.

Mając na względzie zapotrzebowanie rynku, zarząd firmy Classeq zdecydował o stworzeniu wyjątkowej oferty Rental Classeq, która pozwala na wynajem sprzętu zmywającego na krótsze okresy – sezon wakacyjny, miesiąc, a nawet kilka dni. Pomaga to przedsiębiorcom zaoszczędzić wielu niepotrzebnych zmartwień, takich jak jednorazowy duży wydatek na zakup nowej zmywarki czy konieczność magazynowania jej, gdy nie jest potrzebna poza sezonem. Co więcej, umowa na krótkoterminowy najem zawiera wszystkie te elementy, które są kluczowe podczas użytkowania urządzenia. Są to przede wszystkim gwarancja na sprzęt czy jego obsługa serwisowa. Zawarcie takiego kontraktu zabezpiecza interesy przedsiębiorcy i pozwala na bezproblemowe funkcjonowanie nawet w momentach największego obłożenia.

Wydajny i profesjonalny sprzęt, jakim niewątpliwe jest ten marki Classeq, to podstawa w prowadzeniu dobrze prosperującego biznesu.

Oprócz opcji wynajmu sezonowego oferta Rental Classeq to także:

  • Bezpośrednia umowa bez żadnych pośredników, a w razie konieczności zmiany jej warunków elastyczne i proklienckie podejście firmy Classeq.
  • Gwarancja niezmienności raty podczas całego czasu trwania umowy, bez względu na wskaźnik inflacji czy stopy procentowe i bez żadnych pułapek.
  • Elastyczne warunki najmu na okres 24 lub 48 miesięcy, podczas którego w każdej chwili istnieje możliwość wykupu urządzenia po ustalonej między stronami cenie.
  • Gwarancja na urządzenia, której udziela bezpośrednio firma Classeq, a nie pośrednik.
  • Możliwość wymiany zmywarki na każdy inny model z oferty Classeq podczas trwania umowy.
  • Bezpieczeństwo w razie wystąpienia państwowego lockdownu – zawieszenie spłaty rat na czas jego trwania i wydłużenie umowy o analogiczny do niego okres.
  • Opcja ustalania rat na różnym poziomie, dostosowanym do specyfiki prowadzonego biznesu gastronomicznego (wysoki i niski sezon).
  • Możliwość dostarczenia odpowiedniego systemu uzdatnienia wody do oferowanej w ramach oferty Rental Classeq zmywarki.

Początki firmy Classeq sięgają 1977 roku, kiedy to rozpoczęła działalność w Hixon, małej miejscowości w Anglii. Od 18.10.2017 r. firma produkuje swoje urządzenia w nowo otwartej przez właściciela marki Classeq, Pana Jurgena Winterhaltera, ultranowoczesnej fabryce zmywarek o powierzchni 3000 m2, zlokalizowanej w Beacon Business Park w miejscowości Stafford. Tam też znajduje się obecna siedziba firmy Classeq (https://www.classeq.co.uk/). Od 2004 roku marka jest częścią grupy Winterhalter, a od 2006 roku obecna jest również w Polsce. Dzięki swojej niezawodności, wysokiej jakości urządzeniom i profesjonalizmowi, uznawana jest za lidera w dziedzinie produkcji zmywarek dla gastronomii, przede wszystkim dla małych i średnich przedsiębiorstw. Jako że pozycja firmy na rynku jest już mocno ugruntowana, produkty Classeq stanowią wyposażenie lokali gastronomicznych nawet najbardziej wymagających Klientów na całym świecie. Roczna produkcja urządzeń to nawet 20 000 sztuk.

Zmywarki firmy Classeq są dostarczane do krajów Europy, Australii, Azji i Ameryki Południowej. We wszystkich tych lokalizacjach posiada swoje reprezentacje, które czuwają nad poprawnością funkcjonowania ich systemów bezpośrednio u odbiorców. Klienci doceniają niezawodność i solidność produktów marki, co pozwala im osiągać najlepsze rezultaty w utrzymaniu bezpieczeństwa i higieny zmywanych w ich lokalach naczyń i szkła.

Classeq Polska Sp. z o.o.ul. Trakt Brzeski 62 B, 05-077 Warszawa – Wesoła
Telefon: +48 22 813 03 25 / 507 144 947, Email: [email protected]www.classeq.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.