Nowy dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Arche Hotele

0
1103

Sabina Kowalkow-Paśnik we wrześniu 2019 objęła stanowisko Dyrektora Sprzedaży i Marketingu Grupy ARCHE Hotele. jest odpowiedzialna za centralne rozwijanie sprzedaży usług oraz działania marketingowe dla każdego z obiektów Grupy Arche.

Ukończyła filologię angielską na Akademii Polonijnej w Częstochowie oraz zarządzanie sprzedażą na Uniwersytecie Warszawskim.

Jak sama pisze swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczęła w 2002 roku w warszawskim hotelu Holiday Inn przy ulicy Złotej. Dalsze doświadczenie zawodowe w branży zdobywała pracując dla polskich i zagranicznych sieci hotelarskich przechodząc od stanowiska specjalisty w Dziale Sprzedaży w hotelu Sheraton Warsaw do stanowiska Członka Zarządu spółki Platan Hotels & Resorts (właściciela obiektów pod szyldem Klub Mila oraz Aries). W swoim zawodowym życiorysie ma również kilkuletnie doświadczenie w branży bankowości inwestycyjnej.

Prywatnie zdradza, że Jej największą pasją są podróże, krótkie i długie – czasami wpada na śniadanie do Sopotu, na weekend do jednej z europejskich stolic i zawsze zamienia kilka tygodni polskiej zimy na tropikalne upały. Prywatnie jest event managerem we własnym domu, do którego często zaprasza znajomych i przyjaciół, dla których z pasją gotuje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.