Odpowiedzialni za rozwój Heliosa i Agory

0
304
Tomasz Billik na początku 2019 roku objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu gastronomicznego w firmie Helios S.A. Po 11 latach pracy w Agorze dołączył do zespołu spółki z jej grupy kapitałowej i pracuje obecnie nad planem inwestycji Heliosa w markę Pasibus. Obowiązki jakie wypełniał będąc w Agorze przejmie Jakub Bojan znany wcześniej z działań rozwojowych dla Grupy Wirtualna Polska, w projektach związanych z akwizycją spółek z obszaru e-commerce i uruchomieniem telewizji WP.

Tomasz Billik przez ostatnie lata jako starszy analityk, a później menadżer ds. transakcji działał w spółce Agora S.A. Brał udział w projektach rozwojowych związanych z obecnością na rynku telewizyjnym spółki poprzez Metro TV i Stopklatka TV. Aktywność w Agorze nie była jednak drogą jaką chciał pójść na ścieżce swojej kariery. Podjął nowe wyznanie jakie postawiła przed nim grupa Helios i postanowił tam zaangażować się w działalność gastronomiczną.

Obecnie jest członkiem rady nadzorczej spółki Foodio Concepts będącej członkiem grupy Helios, a także nowego podmiotu Step Inside powołanego w związku z planem inwestycji w markę Pasibus. Wielkie nadzieje jakie są w nim pokładane poparte są także nabytą wiedzą, jaką zyskał w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Reklama

Działka dalszego rozwoju Grupy Agora nie została pozostawiona bez opieki. Na miejsce Tomasza Billika został powołany Jakub Bojan, który swoją karierę rozpoczynał w spółkach konsultingowych takich jak PwC i Ernst & Young. W 2014 roku zaczął swoje działania w Wirtualnej Polsce gdzie aktywizował spółki z obszaru e- commerce oraz uruchomił telewizję WP. Jest też odpowiedzialny za inwestycje w softwerehose ITMAGINATION. W Agorze opracowuje obecnie koncepcję nowych inwestycji i analizuje otoczenie branżowe – także pod kątem wyboru perspektywicznych obszarów rozwoju. Bierze też udział w procesach transakcyjnych m.in. nabycie 40% udziałów w spółce Eurozet.

Więcej informacji na ten temat znajdziejsz też na stronie Agora.pl

O rozpoczęciu współpracy Helios S.A. z marką Pasiubus możesz przeczytać TUTAJ

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.