Odpowiedzialni za rozwój Heliosa i Agory

0
1008
Tomasz Billik na początku 2019 roku objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu gastronomicznego w firmie Helios S.A. Po 11 latach pracy w Agorze dołączył do zespołu spółki z jej grupy kapitałowej i pracuje obecnie nad planem inwestycji Heliosa w markę Pasibus. Obowiązki jakie wypełniał będąc w Agorze przejmie Jakub Bojan znany wcześniej z działań rozwojowych dla Grupy Wirtualna Polska, w projektach związanych z akwizycją spółek z obszaru e-commerce i uruchomieniem telewizji WP.

Tomasz Billik przez ostatnie lata jako starszy analityk, a później menadżer ds. transakcji działał w spółce Agora S.A. Brał udział w projektach rozwojowych związanych z obecnością na rynku telewizyjnym spółki poprzez Metro TV i Stopklatka TV. Aktywność w Agorze nie była jednak drogą jaką chciał pójść na ścieżce swojej kariery. Podjął nowe wyznanie jakie postawiła przed nim grupa Helios i postanowił tam zaangażować się w działalność gastronomiczną.

Obecnie jest członkiem rady nadzorczej spółki Foodio Concepts będącej członkiem grupy Helios, a także nowego podmiotu Step Inside powołanego w związku z planem inwestycji w markę Pasibus. Wielkie nadzieje jakie są w nim pokładane poparte są także nabytą wiedzą, jaką zyskał w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Działka dalszego rozwoju Grupy Agora nie została pozostawiona bez opieki. Na miejsce Tomasza Billika został powołany Jakub Bojan, który swoją karierę rozpoczynał w spółkach konsultingowych takich jak PwC i Ernst & Young. W 2014 roku zaczął swoje działania w Wirtualnej Polsce gdzie aktywizował spółki z obszaru e- commerce oraz uruchomił telewizję WP. Jest też odpowiedzialny za inwestycje w softwerehose ITMAGINATION. W Agorze opracowuje obecnie koncepcję nowych inwestycji i analizuje otoczenie branżowe – także pod kątem wyboru perspektywicznych obszarów rozwoju. Bierze też udział w procesach transakcyjnych m.in. nabycie 40% udziałów w spółce Eurozet.

Więcej informacji na ten temat znajdziejsz też na stronie Agora.pl

O rozpoczęciu współpracy Helios S.A. z marką Pasiubus możesz przeczytać TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.