Najlepsza odzież gastronomiczna na świecie już dostępna na polskim rynku.

0
1007
Fot.: Materiały HorecaPro

Aby praca w branży gastronomicznej była maksymalnie komfortowa, warto wybrać odzież, która łączy wysoką jakość materiałów z funkcjonalnością i nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie jej wykonania.

Marki Chef Works i Bragard stają na wysokości zadania, ubierając pracowników gastronomii z całego świata. Teraz ich produkty dostępne są także w Polsce.

Chef Works to amerykańska marka, która jest absolutnym numerem jeden na światowym rynku jeżeli chodzi o odzież gastronomiczną. Łączy długoletnią tradycję z nowoczesnym podejściem w projektowaniu funkcjonalnych bluz kucharskich, spodni, zapasek czy fartuchów.

Bragard – francuska marka z prawie stuletnią tradycją – oferuje swoim klientom innowacyjne rozwiązania w połączeniu z eleganckim, klasycznym wzornictwem.

Te marki jak nikt rozumieją potrzeby swoich klientów i konsekwentnie na nie odpowiadają, wymyślając kolejne usprawnienia i funkcjonalności oraz poszerzając ofertę o nowe modele odzieży gastronomicznej.

To dzięki ich innowacyjnemu podejściu i ciągłemu udoskonalaniu swoich produktów kucharze i kelnerzy na całym świecie noszą odzież, która pozwala im na wygodną pracę w każdych warunkach. Z kolei dzięki ich unikalnemu podejściu do designu, stylowym krojom oraz jakościowym materiałom właściciele restauracji i hoteli podnoszą renomę swoich lokali, które prezentują się jako miejsca wyjątkowo eleganckie i z klasą.

HorecaPro jest głównym dystrybutorem marek Chef Works oraz Bragard na polskim rynku. Jej misją jest, by codziennie dostarczać swoim klientom najwyższej jakości bluzy kucharskie, spodnie, fartuchy, zapaski czy obuwie w szerokiej gamie krojów, kolorów i rozmiarów. Dzięki marce HorecaPro pracownicy gastronomii w Polsce mogą czerpać z nowoczesnych światowych rozwiązań, korzystać z najnowszych funkcjonalności i wykonywać swoją pracę w sposób jeszcze bardziej komfortowy.

Aby poznać ofertę marki HorecaPro odsyłamy do sklepu internetowego www.salonhoreca.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.