Długa lista powodów, dla których warto wziąć udział w Hotel Meeting

0
985
Fot.: Hotel Meeting

Przedstawiamy pełną listę atrakcji jakie przygotowaliśmy dla uczestników grudniowej konferencji Hotel Meeting w Poznaniu. To ostatni moment by kupić bilet i dołączyć do spotkania hotelarzy, które zapowiada się znakomicie. Zobaczcie co czeka na uczestników.

Bilety i program na www.hotele.bsdpoland.pl

7 grudnia
19:30 Butikowy i nieformalny spacer po nieoczywistym Poznaniu z Janem Mazurczakiem, prezesem Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej

8 grudnia
Wspaniały, całodzienny bufet kawowy.

Przyszłość spędzania wolnego czasu. Gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla hoteli i czy będą nadal tak samo potrzebne? – panel dyskusyjny Adama Antonijczuka i jego gości: Lidii Klebba-Góreckiej, Grzegorza Jarzębskiego i Jana Mazurczaka.

Jak budować i doceniać lojalność pracowników wobec marki. Doświadczenia gości vs doświadczenia pracowników obsługi. Jak budować zaangażowanie pracowników poprzez zapewnienie im pozytywnych doświadczeń w miejscu pracy – panel dyskusyjny Izabeli Zug i jej gości: Roberta Węglarza, Agnieszki Drzewieckiej i Elżbiety Nitsze.

Chudy budżet, a bogate doświadczenia Gości. Czy to jest możliwe? Na czym można, a na czym nie powinno się oszczędzać? – panel dyskusyjny Piotra Tabora i jego gości: Doroty Karnikowskiej, Mateusza Kruszyńskiego i Magdaleny Tarnopolskiej.

Lojalizacja gości i jak na tym zarobić. – panel dyskusyjny Marii Makal-Młynarskiej i jej gości: Marka Wnukowicza, Marty Komar, Matyldy Ners-Muszyńskiej i Łukasza Wojciechowskiego.

Hyde-Park – otwarty panel dyskusyjny z udziałem wszystkich uczestników konferencji, prowadzony przez Karola Webera i Rafała Krzyckiego.

19:00 Warsztat Mistrza Polski Sommelierów i prezydenta Stowarzyszenia Sommelierów Polskich – Tomasza Koleckiego – tylko 30 miejsc, a zapisy przyjmowane są na miejscu.

20:00 Hotelowe Xmas Party i zabawę do białego rana, DJ, świetne jedzenie i open bar
Finał charytatywnej akcji hotelarzy przygotowanej przez Przemysława Konieczyńskiego oraz Rafała Krzyckiego.

Liczne konkursy dla uczestników, a do wygrania m.in. wina wyselekcjonowane przez Tomasza Koleckiego czy bilety do parku rozrywki Energylandia.

9 grudnia
10:00 Wycieczka z przewodnikiem po poznańskich jarmarkach świątecznych z finałem na festiwalu rzeźb z lodu

Wszyscy uczestnicy otrzymają bilety wstępu do dwóch poznańskich atrakcji: Twierdzy Szyfrów Enigma oraz Pałacu Cesarskiego. Bilety będą ważne do 12 grudnia. Zachęcamy do skorzystania z tych atrakcji w przerwie między konferencją a wieczorną imprezą.

I ostatni, ale najważniejszy z powodów: niezapomniana atmosfera i gościnność oraz możliwość spotkania koleżanek i kolegów z branży.

Do zobaczenia w Poznaniu na Hotel Meeting!

Chcesz wziąć udział w konferencji Hotel Meeting? Kup bilet i dołącz do wydarzenia hotelarzy! Program i bilety: www.hotele.bsdpoland.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.