Gastromall Group wzbogaca portfolio o nową markę

0
671
Koncept Makarun Spaghetti and Salad zyskał właśnie nowego inwestora strategicznego. Gastromall Group przejmie udziały w dobrze prosperującej sieci spaghetterii, która planuje ekspansję nie tylko na rynku krajowym, ale także zagranicznym.

Gastromall Group to inwestor, który zarządza ponad setką lokali gastronomicznych w naszym kraju. Jego najbardziej znanym i najlepiej rozwijającym się konceptem jest sieć restauracji Olimp, które celują w duże miasta powyżej 70 tysięcy mieszkańców, m.in. Kraków, Warszawę, Katowice i Poznań.

Swoje portfolio, w którym Gastromall posiada takie brandy jak Olimp, Deli Sandwich, czy Isto, firma postanowiła wzbogacić o nową markę – Makarun Spaghetti and Salad. Decyzję o współpracy podejmowano przez kilkanaście miesięcy. W tym czasie oceniano potencjał marki oraz opracowywano zasady współpracy w danej perspektywie czasowej.

Reklama

Wszystkie swoje marki gastronomiczne Gastromall Group zamierza rozwijać w prestiżowych galeriach handlowych i biznesowych centrach biurowych, w których restauracje mogą spodziewać się wysokich zysków.

„Pierwsze efekty naszych działań już widać. Makarun uzupełnił ofertę gastronomiczną w Orange Office w Krakowie gdzie od ponad trzech lat działa restauracja Olimp. Wnioski z tego pilotażowego projektu pomogą nam z pewnością ulepszyć swoje koncepty” – tłumaczy Piotr Niemiec, właściciel Gastromall Group.

Makarun jest polską siecią spaghetterii, która istnieje na rynku już od 7 lat. Posiada 27 lokali rozmieszczonych w 14 polskich miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie, Poznaniu, Wrocławiu, jak i za granicą – w Hamburgu, a niedługo również w Dubaju.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!