#CzekamyNaWas – Jadę w Bieszczady

0
774

Od kilku dni ponownie otwarte są hotele, pewnie niebawem zostaną otwarte restauracje (chociaż niektóre z nich już serwują jedzenie na wynos) więc nie pozostało nam nic innego jak zaprosić Was w Bieszczady przypominając co tak naprawdę sprawia, że są one tak wspaniałym miejscem. Fundacja Bieg Rzeźnika, organizator akcji Jadę w Bieszczady, po raz kolejny zaprasza nas w ten niezwykły zakątek Polski.

– Jeszcze raz oddajemy głos tym, którzy tam mieszkają i najlepiej znają bieszczadzkie atrakcje. A i my z utęsknieniem czekamy na moment kiedy zobaczymy się na górskich szlakach już bez okołowirusowych restrykcji – mówi Mirosław Bieniecki, Prezes Fundacji Bieg Rzeźnika.

W gronie kilkunastu osób, które wzięły udział w projekcie „Jadę w Bieszczady” znaleźli się m.in. Władysław Ortyl Marszałek Województwa Podkarpackiego, przedstawiciele bieszczadzkich samorządów, przedstawiciel Nadleśnictwa Cisna, osoby reprezentujące branżę turystyczną, hotelarską i gastronomiczną.

W opublikowanym nagraniu wypowiadają się opowiadają o tym, dlaczego warto odwiedzić ten wyjątkowy region oraz czym wyróżniają się Bieszczady.

Na tych, którzy przyjadą w Bieszczady czekać będzie wiele atrakcji. To przede wszystkim niesamowita przyroda, dzikie góry, cisza i czyste powietrze. Górskie szlaki, zatykające dech w piersiach widoki ze szczytów i połonin.  Oryginalna kuchnia pogranicza oraz szeroka baza noclegowa.  Wycieczki drezynami rowerowymi, Bieszczadzka Kolejka Leśna, loty szybowcem, auta terenowe, spływy pontonowe czy rejsy po Jeziorze Solińskim to tylko niektóre z miejscowych  przyjemności czekających na Was w Bieszczadach.

Dołączając się do akcji i zachęcamy do wybrania tego regionu, jako miejsca docelowego nie tylko długich wakacyjnych wypoczynków, ale również spontanicznych weekendowych wyjazdów. Mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się podjąć decyzję: Jadę w Bieszczady!

https://www.youtube.com/watch?v=4fp9S2aAFZM&t=2s

https://www.facebook.com/jadewbieszczady

#JadęwBieszczady

#ZmieńTerminNieOdwołuj

#CzekamyNaWas

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.