Doświadczony dyrektor dołączył do szeregów Marvipol Development

0
1098
Rafał Kincer objął stanowisko doradcy zarządu ds. hotelowych w Marvipol Development – firmie, która coraz odważniej poczyna sobie na krajowym rynku hotelarskim.

Rafał Kincer to konsultant inwestycji hotelowych, trener, prawdziwy pasjonat hotelarstwa i gastronomii, specjalista marketingowego zarządzania strategicznego, sprzedaży oraz budowania i motywowania zespołów. Jest absolwentem Executive MBA na Wielkopolskiej Szkole Biznesu przy AE w Poznaniu oraz Akademii Strategicznego Przywództwa ICAN Institute. Był m.in. wiceprezesem spółki deweloperskiej, prezesem zarządu Shangri-La Hotels and Resorts i współtwórcą sieci Hotele Diament.

Przez ostatnie 4,5 roku pełnił funkcję dyrektora ds. operacyjnych w Nadwiślańskiej Agencji Turystycznej – spółce posiadającej w swoim portfolio 17 hoteli oraz ośrodków wypoczynkowych. Do jego zadań należała m.in. zmiana wizerunku spółki. Od grudnia doradza zarządowi Marvipol Development w aspektach związanych z sektorem hotelarskim, a także zarządza inwestycją Unique Apartments na warszawskiej Woli.

Na początku października nowy pracodawca Kincera podpisał z InterContinental Hotels Group umowę franczyzową na hotel w Gdańsku. Będzie to drugi dwumarkowy kompleks IHG w naszym kraju. Na terenie jednego obiektu będą działały dwa hotele pod szyldami Holiday Inn Express (210 pokoi) oraz Staybridge Suites (136 pokoi). Na lokalizację wybrano dzielnicę Gdańsk Oliwa, która jest uznawana za jeden z najbardziej biznesowych rejonów Trójmiasta. Marvipol planuje także budowę kolejnych obiektów na Pomorzu i Pomorzu Zachodnim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.