Focus Hotels zapowiada otwarcie restauracji gdańskiej Galerii Forum

0
598
Fot.: Materiały ze strony Galerii Forum

Focus Hotels S.A. poinformowała, że podpisała umowę na wynajem przestrzeni w popularnej gdańskiej Galerii Forum. Już tego lata, klienci galerii będą mogli cieszyć się zupełnie nowym miejscem na gastronomicznej mapie Gdańska, gdzie na trzech kondygnacjach zagoszczą smaki inspirowane kuchnią Karaibów i południowych stanów USA.

Wiceprezes Focus Hotels, Łukasz Płoszyński, podzielił się informacjami dotyczącymi tego przedsięwzięcia, wskazując na unikalne połączenie smaków i klimatu, jakie zaplanowano wprowadzić do serca Trójmiasta. Chociaż konkretne szczegóły dotyczące menu i wnętrza nie zostały jeszcze ujawnione, zapowiedź ta już teraz wzbudza zainteresowanie.

Oprócz tego, Łukasz Płoszyński udzielił informacji na temat trwającej inwestycji we Wrocławiu, która również stanowi część rozbudowującego się portfela Focus Hotels. Więcej na ten temat można się dowiedzieć z najnowszego odcinka Immoraportu, który przedstawiamy poniżej.

Planowane otwarcie nowej restauracji na lato jest strategicznym posunięciem, które ma na celu wykorzystanie sezonowego wzrostu ruchu turystycznego. Z pewnością będzie to nowy punkt na kulinarnej mapie Gdańska, który przyciągnie zarówno bywalców Galerii Forum, jak i miłośników oryginalnych smaków z dalekich stron świata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.