Podobieństwa w wyborze ekspresów kawowych dla stacji paliw i hoteli

0
1194

Trzy rzeczy, które każdy z nas zapamiętuje z wizyty w hotelu to: czystość pokoju, wygoda materaca oraz smak kawy, a dokładniej to czy trafiała w nasz gust i aktualną potrzebę chwili. Dlaczego? To proste – praktycznie każdy z nas spożywa w hotelu śniadanie i wypija do niego przynajmniej jedną filiżankę kawy. Tym samym właśnie kawa jest jednym z wyznaczników tego czy chcemy wrócić do danego obiektu. Podobną tendencję zauważyły już dawno duże sieci stacji paliw, które ofertą gastronomiczną próbują przyciągnąć nas kolejny raz w swoje progi. Jak się okazuje skutecznie! Według badań wykonanych w 2017 roku przez ARC Opinie aż 7 na 10 Polaków jeśli spożywa kawę poza domem to robi to właśnie na stacjach paliw.

O trendy i rozwiązania, które wiodą prym w sektorze stacji paliw zapytaliśmy ekspertów marki Best Company Solutions sp. z o.o., lidera wśród dostawców urządzeń i rozwiązań dla całej branży HoReCa. W tym artykule skupimy się na tym co sprawdza się w obszarze kawy!.

Jak wybrać ekspres na stację benzynową? Na co zwrócić uwagę podczas wyboru ekspresu automatycznego? Dlaczego ekspresy automatyczne są częściej wybieraną opcją i czy na pewno? Co łączy ekspresy dopasowane do stacji paliwowej i hotelu? Dlaczego jakość kawy i finalny produkt ma wpływ na ocenę punktu gastronomicznego. Co zrobić aby serwowana kawa była pyszna i zachęcała Klienta do powrotu?

Zacznijmy od początku. Dlaczego wybór odpowiedniego urządzenia ma tak duże znaczenie dla właściciela stacji?
Gusta dotyczące kawy ewoluowały na przestrzeni ostatnich lat, jesteśmy bardziej świadomi smaku, jakości i naszych upodobań. Serwując kawę w hotelowej restauracji czy stacji benzynowej dajemy gościom nie tylko możliwość rozbudzenia się czy skutecznego pobudzenia ich do działania, dajemy im siłę do realizowania czekających na nich zadań. Pomagamy im przetrwać i bezpiecznie kontynuować podróż. Nie zapominajmy jednak, że kawa, którą otrzymują ma sprawić im przyjemność, ma być odpowiedzią na ich potrzebę i idealnie wpisać się w ich ulubione smaki. Wybierając urządzeni powinniśmy kierować się właśnie potrzebami Klienta. Nie zapominajmy jednak o tym, z czym zmierzymy się na co dzień. Łatwość użytkowania, prostota obsługi, automatyczny proces czyszczenia, opcje serwowania różnorodnych napojów kawowych, bezawaryjność i wydajność! Wybór może wydawać się trudny ale wybór bezpiecznej opcji spełniającej powyższe kryteria zapewnia sukces i spokojny sen.

W takim razie na co w pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę wybierając ekspres?
Po pierwsze wydajność, należy znać szacunkową liczbę gości, którzy skuszą się na kawę. To pomoże w obliczeniu ile produktów dziennie zostanie przygotowanych. Nie zapominajmy, że stacja benzynowa jest miejscem, które nie śpi, w ciągu dnia i nocy przyjmujemy Klientów, którzy szukają orzeźwienia i zastrzyku kofeiny. To miejsce, w którym brak ekspresu do kawy to tzw. „strzał w kolano”, warto wybrać urządzenie wydajne, sprawdzone, niezawodne. Takie, na którego widok podróżny sam pomyśli o tym, że ma ochotę na kawę. Best-CS od lata stawia na ekspresy FRANKE. Urządzenia o stylowym i eleganckim wyglądzie, wyposażone w duży, czytelny i prosty w obsłudze ekran dotykowy, który krok po kroku przeprowadzi Klienta przez proces wyboru napoju. Jeśli Klienci stacji to osoby oczekujące różnorodnych napojów i doskonałego smaku to ekspresy automatyczne Franke będą wyborem idealnym, o czym przekonało się już wiele stacji benzynowych, każdej wielkości. Ekspresy do kawy Franke to innowacyjne, ponadczasowe technologie, które sprawdzają się na stacjach paliw, w hotelach, restauracjach i każdym punkcie samoobsługowym. Oferta urządzeń topowej marki na polskim i europejskim rynku jest bardzo szeroka, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby każdej wielkości stacji benzynowej. W mniejszych punktach spotkać można model A300, w największych model A1000, bestsellerem pozostaje Franke A600.

O czym pamiętać wybierając ekspres?
Poza tym co już wymieniliśmy, o tym, że ekspres musi przygotować i wydać kawę szybko gwarantując płynne rozładowanie kolejki. A dziś musi być maksymalnie samoobsługowy, łatwy w czyszczeniu i gwarantujący przygotowanie szerokiej gamy produktów oraz elastyczność w doborze dodatkowych rozwiązań takich jak: ilość młynków, pojemniki na czekoladę, stację syropów czy hit ostatnich miesięcy – indywidualne systemy mleczne. Możliwość wyboru różnego rodzaju mleka (krowiego lub roślinnego), dozowanego przez niezależne systemy mleczne. Coraz częściej spotykamy również ekspresy z własnymi systemami płatności, które pozwalają rozładować kolejki w najpopularniejszych stacjach tranzytowych. Nie zapominajmy, że nasi klienci cenią również aspekt wizualny przygotowanych napojów. Pamiętajmy zatem o gęstej piance, której parametry wybrać możemy według indywidualnych upodobań.

Kolejnym niezwykle ważnym aspektem jest bezawaryjność i serwis. Dokonując inwestycji, kupując profesjonalny automatyczny ekspres do kawy chcemy cieszyć się wieloletnią, bezawaryjną pracą. Rekomendujemy zatem sprawdzone rozwiązania. Wybierzmy solidnego producenta, który dysponuje posprzedażowym serwisem. Liczne punkty serwisowe w kraju i za granicą czynią z nas lidera, dysponujemy realnym wsparciem 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Nasi serwisanci posiadają odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie i mobilne magazyny z częściami, które pozwalają naprawić blisko 98% usterek na miejscu, zapewniając ciągłość pracy ekspresu. Dzięki wspomnianym licznym punktom serwisowym zapewniamy bezzwłoczną pomoc. Nasza załoga pozostaje do dyspozycji, a z jej usług możesz skorzystać w dowolnym momencie co redukuje do minimum czas naszej reakcji.

Co zrobić aby serwowana kawa była pyszna?
Wciąż to samo, dobrze wybrać ekspres, który pozwoli na przygotowanie wielu różnych napojów, od espresso, cappuccino, latte czy kawy smakowe lub napoje mrożone. Bogata oferta napojów mrożonych to pozycja obowiązkowa w letnim menu. Wspieramy przy wyborze odpowiedniego urządzenia ale również pomagamy w zaprogramowaniu odpowiednich receptur kawowych, szkolimy i jesteśmy dostępni w celu rozwiania wszelkich wątpliwości w czasie użytkowania urządzenia.

Jakie urządzenia wybierane są najczęściej?
Oczywiście ekspresy automatyczne, łatwość ich obsługi sprawdza się na stacjach, w restauracjach, hotelach innych punktach, w których ceniona jest samoobsługa, jakość i powtarzalność produktów. Ostatnio widzimy też rozwój i rozbudowę ofert stacji benzynowych, na niektórych z nich spotkacie Państwo nasze ekspresy kolbowe, ale o tym opowiemy następnym razem. Serwujemy nieograniczone możliwości.

Więcej o urządzeniach marki FRANKE znajdziesz tutaj: www.best-cs.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.