Dorota Nidzgorska-Mazonik nowym dyrektorem w grupie Górskie Resorty

0
544
Fot.: LinkedIn - Dorota Nidzgorska-Mazonik

Górskie Resorty, grupa zarządzająca siecią 5-gwiazdkowych hoteli, powitała w swoim zespole nową kluczową postać. Dorota Nidzgorska-Mazonik, dotychczasowa dyrektor generalna Hotelu Arłamów, obejmuje stanowisko dyrektora ds. hotelarstwa i standardów jakości.

Doświadczenie zawodowe Doroty Nidzgorskiej-Mazonik obejmuje ponad 22 lata pracy w branży hotelarskiej, z intensywnym skupieniem na działach sprzedaży i marketingu. W swojej karierze zawodowej przyczyniła się do rozwoju i promocji wielu znaczących obiektów, m.in. jako dyrektor sprzedaży w Narvil Conference & Spa czy w Hotelu Warszawianka Wellness & Spa.

Nowe zadania, które staną przed panią Nidzgorską-Mazonik, będą obejmować koordynację działań operacyjnych, sprzedażowych, marketingowych oraz nadzór nad jakością usług w obiektach grupy Górskie Resorty. Dorota Nidzgorska-Mazonik będzie miała również za zadanie wspieranie nowych projektów, w tym działania pre-openingowe przyszłych obiektów sieci.

Kluczowym celem w nowym zakresie obowiązków będzie podnoszenie jakości i efektywności funkcjonowania każdego z obiektów sieci oraz dbałość o zaspokojenie potrzeb gości, szczególnie w sektorze MICE. Pani Nidzgorska-Mazonik podkreśla, że dla niej w pracy w hotelu najważniejsza jest gościnność i zadowolenie gości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.