Ewa Słodczyk dyrektorką Hotelu M23 w Katowicach

0
1226
Fot.: Joanna Matuszyńska

Ewa Słodczyk, doświadczona menedżerka z wieloletnim stażem w branży hotelarskiej, objęła stanowisko dyrektorki generalnej w nowo powstającym Hotelu M23, zlokalizowanym w sercu Katowic przy ulicy Mariackiej 23. Obiekt, który w przeszłości wymagał solidnego remontu, został zakupiony przez firmę Ewimex z Tychów w 2018 roku. Teraz, pod okiem Słodczyk, przygotowuje się do oficjalnego otwarcia jeszcze w tym roku.

Jestem podekscytowana powrotem do Katowic i budowania od podstaw zespołu do butikowego i wyjątkowego miejsca jakim będzie Hotel M23.  Wyjątkowego ze względu na swój nietuzinkowy design – mocno nawiązujący do przemysłowych tradycji Śląska, ale także z uwagi na serwis i doświadczenia jakie chcemy zapewnić naszym Gościom podczas pobytu w Katowicach. A Katowice to jest obecnie zupełnie inne miasto niż to, które zawodowo opuszczałam 11 lat temu. Do zespołu M23 szukam osób, które mają podobne do mojego spojrzenie na gościnność. Osoby dla których centrum zawodowego wszechświata będzie zawsze Gość i jego komfort, nie zapominając jednocześnie o tym, że na końcu nasza praca ma się przełożyć na odpowiedni wynik finansowy. – mówi Ewa Słodczyk.

Hotel M23 wyróżnia się nie tylko prestiżową lokalizacją, ale również unikalnym wnętrzem nawiązującym do klimatu steampunku. W obiekcie znajdzie się część gastronomiczna, składająca się z trzech sal restauracyjnych oraz klimatycznego cocktail baru w podziemiach. Restauracja i bar będą funkcjonować jako osobny brand gastronomiczny, jednakże ściśle związany z charakterem hotelu.

Ewa Słodczyk swoją ścieżkę kariery rozpoczęła od stanowiska recepcjonistki w Hotelu Opera w Sopocie. Następnie zdobywała doświadczenie w renomowanych obiektach, takich jak Qubus Hotel czy Villa Verde Congress&SPA. W 2014 roku dołączyła do zespołu Hotelu Centuria Wellness&SPA, gdzie początkowo odpowiadała za marketing, by później objąć stanowisko zastępcy dyrektora generalnego. W 2022 roku Słodczyk została dyrektorką generalną kompleksu Scandinavia Resort oraz Scandinavia Marine w Zatorze.

Obecnie, w Hotelu M23, Ewa Słodczyk odpowiada za przygotowanie obiektu do otwarcia operacyjnego, w tym za rekrutację na kluczowe stanowiska. Wśród nich znajdują się m.in. stanowiska kierownika i pracowników recepcji, kelnerów oraz kierownika housekeepingu.

4 października, odbędzie się również oficjalne odsłonięcie muralu ze Zbigniewem Wodeckim, z udziałem autorów, sponsorów oraz Prezydenta Miasta Katowice, Marcina Krupy.

Fot.: Materiały prasowe Hotel M23
Fot.: Materiały prasowe Hotel M23
Fot.: Materiały prasowe Hotel M23
Fot.: Materiały prasowe Hotel M23
Fot.: Materiały prasowe Hotel M23
Fot.: Materiały prasowe Hotel M23
Fot.: Materiały prasowe Hotel M23

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.