Znana sieć pizzerii wkroczyła na warszawską Ochotę

0
1361
Międzynarodowa sieć pizzerii Papa John’s, która na polskim rynku gastronomicznym funkcjonuje dopiero od niespełna pół roku, zamierza istotnie rozszerzyć swoje portfolio w kraju nad Wisłą. W minioną sobotę otwarto kolejny warszawski lokal tej marki, tym razem w dzielnicy Ochota.

Pizzeria przy ul. Grójeckiej ma być dopiero początkiem stołecznej ekspansji sieci założonej przez Johna Schnattera. Plany są ambitne – 20 lokali Papa John’s w Warszawie do końca przyszłego roku!

„Pizza to wciąż najchętniej zamawiane danie w dostawie w Polsce. Dlatego już wkrótce planujemy otwarcie kolejnych restauracji, w których warszawiacy będą mogli przyjemnie spędzić czas przy pizzy Papa John’s lub zamówić ją do domu. Już w czerwcu planujemy uruchomienie 2 kolejnych lokali, a do końca 2019 roku w Warszawie będzie ich łącznie około 20” – zapowiada Ewelina Rzedkowska, Dyrektor Zarządzająca sieci Papa John’s w Polsce, cytowana przez „Portal Spożywczy”

Powstanie nowej pizzerii Papa John’s w dzielnicy Ochota oznacza również istotny rozwój kanału delivery, bowiem do tej pory zamówienia na wynos firma realizowała w stolicy jedynie na terenie Pragi Północ i Pragi Południe.

„Mamy nadzieję, że zarówno pizza Papa John’s, jak i sam lokal przypadnie mieszkańcom Ochoty do gustu. Z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla Klientów atrakcyjne promocje. Zapraszamy do odwiedzin!” – zachęca Rządkowska.

Wnętrze pizzerii Papa John’s przy ul. Kijowskiej w Warszawie; Źródło: Pejot Studio

Papa John’s to jedna z największych sieci pizzerii na świecie. Obecnie posiada ponad 5000 swoich lub franczyzowych restauracji. Poza Stanami Zjednoczonymi lokale pod szyldem tej marki znajdują się już w 45 krajach w Europie, Ameryce Południowej i Azji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.