Event 2.0 – czas absolutnych metamorfoz

0
842

Dziesięć stolików. Dziesięciu branżowych ekspertów. Dziesięć merytorycznych tematów. Dziesięć grup roboczych. Jeden cel. Wypracowanie dokumentu zawierającego zasady przyszłych Eventów 2.0. 17 czerwca br. branża eventowa spotka się w hotelu Mazurkas na VII Edycji konferencji Event Biznes Plener organizowanej przez Stowarzyszenie Branży Eventowej.

Przyszłość, bezpieczeństwo, hybryda, digitalizacja, szanse – te słowa od miesięcy branża eventowa odmienia przez przypadki. Jak będzie wyglądał postpandemiczny świat w tym biznesie? Jak chcielibyśmy, żeby wyglądał? Event 2.0 to już nie mglista przyszłość, to dzieje się tu i teraz. Podczas najbliższej Konferencji Event Biznes Plener (17 czerwca br.) ta rzeczywistość przez uczestników zostanie rozłożona na czynniki pierwsze i złożona w programowy dokument, zbiór zasad pracy, jakimi winna kierować się branża w nowej rzeczywistości. Co najistotniejsze dokument stworzyć mają praktycy.

Organizatorzy Konferencji przygotowali 10 „Panelowych Stolików Dyskusyjnych”, przy których na uczestników wydarzenia czekać będą eksperci – moderatorzy. Dyskusje w małych grupach mają doprowadzić do większych, merytorycznych wniosków i sprawić, że dokument, który w ich wyniku ma powstać będzie dziełem branży, praktyków bezbłędnie definiujących najwrażliwsze obszary swojej działalności. Zakres tematyczny tych dyskusji jest bardzo szeroki – od szans, jakie branży eventowej daje pandemia, przez pobudzanie zaangażowania uczestników wydarzenia online po Filozofię Pricingu 4.0.

– Będziemy min. rozmawiać o bezpieczeństwie i wraz z Pawłem Piłatem, dyrektorem handlowym Regionu Mazowieckiego Impel Group poszukamy odpowiedzi m.in. na pytanie czy testy przed wydarzeniem mają sens i jak w praktyce podejść do tego tematu.

Jeden z panelowych stolików dedykowany będzie tym, którzy nie znajdą nic dla siebie przy pozostałych. Hide Park – komentarze, obserwacje, wnioski, pomysły, networking – w swoim zaproszeniu do dyskusji obiecuje Edyta Brykła, gospodyni tego panelu, właścicielka LEVEL+

Sama formuła Konferencji jest kwintesencją pandemicznej rzeczywistości – wydarzenie odbędzie się w plenerze. Do niedawna jedynej opcji zorganizowania podobnego spotkania. Nie zabraknie również oprawy artystycznej, a Konferencje otworzy debata „Etyka w nowej rzeczywistości”.

Branża eventowa wraz z kolejnym luzowaniem obostrzeń ruszyła z impetem do pracy. PO miesiącach zawieszenia w próżni zaczynają spływać zapytania i zlecenia. Nikt z nas nie ma pewności czy czas lockdawnów i kolejnych ograniczeń definitywnie dobiegł końca. Wiadomo jednak, że trzeba działać.

– Wierzymy, że siła naszej branży leży w jedności – przekonuje Dagmara Chmielewska. Hołdowaliśmy tej zasadzie od pierwszych dni istnienia SBE i ostatnie miesiące pokazały nam, że to jedyna droga. Zapraszamy więc wszystkich do szerokiej, merytorycznej rozmowy, by na tym fundamencie móc budować stabilna pozycję wciąż przez wielu niedocenianej gałęzi gospodarki.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest pod adresem:
http://sbe.org.pl/vii-edycja-event-biznes/

A jeśli chciałbyś być częścią naszej organizacji zapraszamy do kontaktu:
[email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.