B&B Hotels kontynuuje rozwój w Europie

0
304
Fot.: B&B Hotels

Pandemia i związany z nią kryzys wstrzymał plany inwestycyjne i realizację wielu projektów w branży hotelarskiej. Jak w tej sytuacji odnalazła się sieć B&B Hotels? Pomimo napotykanych trudności wywołanych Covid-19, Grupa B&B Hotels nie zwalnia tempa, konsekwentnie podążając obraną wcześniej ścieżką rozwoju, która wiedzie także przez Polskę.

B&B Hotels to bardzo popularna w Europie sieć hoteli biznesowo-turystycznych obejmująca prawie 600 hoteli w 14 krajach na świecie: we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Austrii, Belgii, Czechach, Portugalii, Słowenii, Szwajcarii, Holandii, na Węgrzech i w Brazylii.

Choć pandemia odcisnęła ogromne piętno na branży hotelarskiej, Grupa B&B Hotels nie rezygnuje ze swoich planów i konsekwentnie realizuje strategię międzynarodowej ekspansji, pojawiając się w kolejnych lokalizacjach. W 2021 r. sieć otworzyła ponad 50 nowych obiektów, zwiększając stopień dywersyfikacji geograficznej swojej działalności i umacniając silną pozycję na rynku.

Reklama

Również w Polsce B&B Hotels kontynuowała prace, których efektem będzie większa liczba hoteli.

– Pomimo trudnych czasów dla branży hotelowej, nie zaniechaliśmy starań i pracowaliśmy nad tym, by z naszej oferty można było skorzystać w kolejnych polskich miastach – mówi Beatrice Bouchet zarządzająca B&B Hotels w Polsce.

Obecnie sieć przygotowuje się do otwarcia dwóch kolejnych hoteli.

Już niedługo w naszej ofercie pojawią się nowe destynacje. Do Warszawy, Wrocławia, Torunia, Łodzi, Katowic, Krakowa, Nowego Targu, Rzeszowa, gdzie już działają nasze hotele, dołączą Lublin oraz Poznań – zdradza Beatrice Bouchet.

Na tym jednak nie koniec.

Naszym celem jest otwieranie kilku hoteli rocznie, przy jeszcze mocniejszym wykorzystaniu modelu opartego na długoterminowym najmie nieruchomości. Nieustannie poszukujemy obiektów, do których moglibyśmy wprowadzić się na okres minimum 10 lat – podsumowuje prezes zarządu B&B Hotels Polska.

Fot.: B&B Hotels
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!