Emirates z milionem pasażerów na trasie Warszawa – Dubaj

0
360
Od początku lutego 2013 do końca czerwca 2018 roku popularne arabskie linie lotnicze przewiozły na trasie Warszawa – Dubaj ponad milion pasażerów.

W momencie uruchomienia premierowego lotu do Dubaju stolica Polski stała się 129 kierunkiem w międzynarodowej siatce połączeń Emirates. Obecnie linie lotnicze zarządzane przez Ahmeda bin Saeeda Al Maktouma realizują rejsy do 86 krajów na świecie (161 kierunków).

Reklama

Źródło: Emirates

Trasa łącząca Warszawę z Dubajem obsługiwana jest przez Boeinga 777-300ER, który dysponuje dużą zdolnością przewozową i jest największym samolotem latającym z/do Polski w historii lotnictwa cywilnego. W letnim rozkładzie maszyna startuje z głównego portu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich o 8:10, a ląduje o 12:15 czasu lokalnego. Lot powrotny rozpoczyna się natomiast o 15:00, a kończy o 22:45 czasu lokalnego.

„Trasa odnosi sukcesy i ma dobre wskaźniki wypełnienia miejsc. Cieszymy się z dynamicznego rozwoju i jesteśmy dumni, że nasze usługi spotkały się z uznaniem pasażerów. Od lat nieustannie staramy się oferować klientom najlepszy produkt i bogatą siatkę połączeń za pośrednictwem portu macierzystego Emirates w Dubaju” – mówi w oficjalnym komunikacie Dyrektor Emirates na Polskę Maciej Pyrka.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!