Emirates z milionem pasażerów na trasie Warszawa – Dubaj

0
1369
Od początku lutego 2013 do końca czerwca 2018 roku popularne arabskie linie lotnicze przewiozły na trasie Warszawa – Dubaj ponad milion pasażerów.

W momencie uruchomienia premierowego lotu do Dubaju stolica Polski stała się 129 kierunkiem w międzynarodowej siatce połączeń Emirates. Obecnie linie lotnicze zarządzane przez Ahmeda bin Saeeda Al Maktouma realizują rejsy do 86 krajów na świecie (161 kierunków).

Źródło: Emirates

Trasa łącząca Warszawę z Dubajem obsługiwana jest przez Boeinga 777-300ER, który dysponuje dużą zdolnością przewozową i jest największym samolotem latającym z/do Polski w historii lotnictwa cywilnego. W letnim rozkładzie maszyna startuje z głównego portu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich o 8:10, a ląduje o 12:15 czasu lokalnego. Lot powrotny rozpoczyna się natomiast o 15:00, a kończy o 22:45 czasu lokalnego.

„Trasa odnosi sukcesy i ma dobre wskaźniki wypełnienia miejsc. Cieszymy się z dynamicznego rozwoju i jesteśmy dumni, że nasze usługi spotkały się z uznaniem pasażerów. Od lat nieustannie staramy się oferować klientom najlepszy produkt i bogatą siatkę połączeń za pośrednictwem portu macierzystego Emirates w Dubaju” – mówi w oficjalnym komunikacie Dyrektor Emirates na Polskę Maciej Pyrka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.