[Hotel Meeting Online] Muraspec Partnerem Strategicznym konferencji

0
842

Firma Muraspec została Partnerem Strategicznym VII edycji konferencji Hotel Meeting. W tym roku spotkanie organizowane jest w formie ONLINE. Firma jest producentem tapet obiektowych o szerokim zastosowaniu użytkowym – w szczególności tapet biurowych, hotelowych i przemysłowych. Na spotkanie online z przedstawicielami Muraspec zapraszamy w dniach 26-28 maja. Warto zarejestrować się już dziś. 

Marka Muraspec to wiodący producent tapet obiektowych kierowanych na rynek komercyjny (biura, hotele, restauracje, placówki medyczne). W ofercie firmy znajduje się  ponad 5000 wzorów i kolorów okładzin o najwyższej obiektowej jakości i właściwościach użytkowych. Co ważne, wszystkie tapety Muraspec są bakteriostatyczne – specjalna antybakteryjna powłoka BIOMASTER trwale blokuje rozwój baterii na powierzchni okładzin.

Firma Muraspec rozpoznawalna jest także jako producent wysokogatunkowych tapet winylowych oraz tekstylnych do aplikacji prywatnych. Luksusowe okładziny ścienne marki Fardis oraz designerskie cyfrowe nadruki na tapetach (kolekcja Wallmotion) to atrakcyjne propozycje dla osób, które potrzebują markowych produktów o unikatowym designie.

Asortyment Muraspec kompleksowo uzupełniają rozwiązania takie jak: farby i tapety suchościeralne, dekoracyjne panele ścienne oraz w panele formie przegród i ścianek działowych  oraz materiały akustyczne (tapety, filc poliestrowy oraz 100% wełna).

Angażując się w rozwój branży, w tak trudnym dla niej czasie firma Muraspec zdecydowała się zostać Partnerem Strategicznym wiosennej edycji konferencji Hotel Meeting Online w dniach od 26 do 28 maja.

Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą mailową oraz poprzez formularz. To doskonała okazja, aby mimo skomplikowanej sytuacji spowodowanej koronawirusem podtrzymać, a nawet nawiązać nowe kontakty biznesowe. 

PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

Zachęcamy do rejestracji już dziś:

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.