Dzień Hotelarza – galeria zdjęć

0
1798
Fot.: Horeca Business Club

W ubiegłym tygodniu świętowaliśmy Dzień Hotelarza. Główna impreza odbyła się w warszawskim hotelu Moxy zlokalizowanym w Centrum Praskim Koneser. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia.

Tego dnia hotelarze z całej Polski świętowali, co było widoczne na profilach hoteli. To pokazuje, że ta tradycja z roku na rok obejmuje coraz większym zasięgiem Polskę. Święto ma na celu docenienie i podziękowanie pracownikom hoteli za ich ciężką, codzienną pracę. Zdjęcia jakie publikowaliście na swoich fanpagach najczęściej pokazywały właśnie całe zespoły hotelu.

Główne wydarzenie w Dniu Hotelarza zorganizowane przez Karola Webera odbyło się w Warszawie, gdzie zebrała się ponad setka hotelarzy. Atmosfera i organizacja były wspaniała, co sprawiło, że impreza trwała do bardzo późnych godzin. W trakcie odbyło się losowanie voucherów, które przekazali hotelarze. Było ich kilkadziesiąt, więc bardzo wiele osób zostało obdarowanych pobytem w innym obiekcie, niż na codzień pracuje.

Jeden z voucherów wylosował Rafał Krzycki z naszej redakcji, który przekazał go od razu na licytację, aby w ten sposób zebrane środki zasiliły konto Małgorzaty Stankiewicz, która przed diagnozą choroby pracowała w hotelarstwie. Voucher wylicytowała Emilia Maraszek z Orbisu. Zachęcamy by cały czas wpłacać pieniądze na konto naszej koleżanki z branży, która boryka się z chorobą https://zrzutka.pl/kw9bu2

Poniżej przedstawiamy Wam galerię zdjęć.

Wielkie podziękowania dla sponsorów, partnerów i patronów medialnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.