Rekrutacja do projektu Przewodnicy Bez Granic!

0
243
Fot.: Materiały prasowe Przewodnicy Bez granic

Twórcy Przewodników bez Granic – pierwszej, niezależnej platformy łączącej najlepszych polskich przewodników z całego świata, rozpoczęli właśnie rekrutację. Zapraszają do projektu osoby, które formalnie wykonują zawód polskojęzycznego przewodnika w danym kraju, a swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się z pasją i z dala od utartych schematów.

Inicjatywa Przewodników bez Granic powstała w 2020 roku w wyniku załamania się sektora turystycznego spowodowanego pandemią COVID’19. Projekt założony przez przewodników – przyjaciół z Barcelony i Lizbony współtworzy obecnie 40 osób – charyzmatycznych przewodników zarówno z Europy jak i najodleglejszych zakątków świata. Są wśród nich tłumacze lokalnych rzeczywistości najważniejszych europejskich stolic, ale także ekspaci, którzy wykonują zawód przewodnika m.in. w Australii, Meksyku, na Bali, Sri Lance, Peru czy Japonii.

– Niezależnie od szerokości geograficznej i strefy czasowej w której pracujemy, wszystkich nas łączy absolutna pasja do naszego zawodu i miłość do ludzi – naszych gości. Dostajemy coraz więcej pytań o to, jak można do nas dołączyć i stać się Przewodnikiem bez Granic, dlatego zdecydowaliśmy się uruchomić rekrutację. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy może zostać Przewodnikiem bez Granic, ale to właśnie naszą rolą jest wybrać najlepszych z najlepszych. Zależy nam na tym, by polscy turyści korzystający z usług Przewodników bez Granic zawsze otrzymywali turystyczny serwis na najwyższym poziomie – niezależnie od miejsca, które wybiorą na wakacje – informuje Agata Sosnowska, pomysłodawczyni projektu, licencjonowana przewodniczka po Barcelonie i Katalonii.

Reklama

Przewodnicy zaangażowani w projekt mogą liczyć na m.in. wspólne działania promocyjno – marketingowe, możliwość wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów, pomoc w pozyskiwaniu nowych kontaktów biznesowych, a także wsparcie w realizacji autorskich inicjatyw.

Nabór nowych przewodników potrwa do końca listopada. Zgłoszenia i więcej informacji na temat prowadzonej rekrutacji znajduje się na stronie:
https://przewodnicybezgranic.pl/jak-zostac-przewodnikiem-bez-granic/

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.