Dwa polskie hotele wyróżnione przez prestiżowy magazyn

0
860
Magazyn Wallpaper* wraz z zaproszonymi ekspertami ds. podróży sporządził listę 39 obiektów, które wezmą udział w konkursie Best Urban Hotel. W rejonie europejskim docenione zostały polskie hotele – Puro z Gdańska oraz Indigo z Warszawy.

Best Urban Hotel to cyklicznie organizowany konkurs, w ramach którego grono ekspertów najpierw przygotowuje zestawienie ich zdaniem najlepszych 39 miejskich obiektów, a następnie wybiera triumfatora. W tym roku grono specjalistów zaszczycą Jasmi Bonnén, była dyrektor duńskiej agencji design’u Kontrapunkt, Cherine Magrabi, założycielka House of Today, Makgati Molebatsi, która współpracowała w przeszłości z takimi markami, jak Revlon czy Johnson & Johnson, Natasha Jen designerka w firmie Pentagram, architektka Fernanda Marques oraz przedstawiciele Aric Chen curator-at-large w M+, muzeum kultury wizualnej, które niebawem ma powstać w Hong Kongu.

Hotel Indigo Warsaw Nowy Świat oraz PURO Hotel Gdańsk Stare Miasto znalazły się w jednym szeregu z takimi obiektami, jak Moxy Times Square z Nowego Jorku, Mondrian z Dauhy, The Hoxton z Paryża, The Middle House z Szanghaju czy Hallmark House z Johannesburga. Najlepszy miejski hotel zostanie wyłoniony dopiero na początku przyszłego roku. Listę wszystkich nominowanych obiektów można znaleźć na stronie internetowej Magazynu Wallpaper*.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.