“W co grają ludzie?” – efektywność lidera sprzedaży

0
189

Zarówno w życiu prywatnym, czy pracując w firmie, dobrze jest być świadomym gier psychologicznych, jakich używają ludzie, by realizować swoje cele. Warto jest wiedzieć nie tylko, w jaki sposób te gry rozpoznać, ale także jak sobie z nimi radzić, a przede wszystkim – jak im przeciwdziałać.

“W co grają ludzie”, z którymi na co dzień mamy styczność? I jak te gry mają się do naszej efektywności jako lidera sprzedaży?

Już 15 lutego w Poznaniu – podczas najbliższego warsztatu MPI Poland Chapter w ramach cyklu MPEC – dowiecie się, jak praktycznie zastosować analizę transakcyjną podczas negocjacji, czy procesu sprzedaży.

Reklama

Oto korzyści, jakie czekają na uczestników:
•Zdobycie wiedzy na temat gier psychologicznych stosowanych w biznesie,
•Poznanie narzędzi umożliwiających ich rozpoznanie podczas komunikacji biznesowej,
•Diagnozowanie gier psychologicznych podczas procesów sprzedażowych,
•Poznanie alternatywnych wzorców komunikacji podczas negocjacji handlowych,
•Uaktywnienie dojrzałych i świadomych sposobów zaspakajania potrzeb w komunikacji z naszymi partnerami biznesowymi.

Prowadzącym warsztat będzie Michał Hanuszek – Dyplomowany psycholog biznesu, ekspert w prowadzeniu negocjacji międzynarodowych i procesów sprzedażowych. Koordynuje rozwój menadżerów i wspiera ich w procesie zmian na rynkach międzynarodowych. 25 lat temu wspólnie z przyjacielem zaprojektował i wdrożył na polskim rynku, nową markę „Electra” w branży energetycznej, która z powodzeniem konkuruje z największymi producentami na świecie.

Rejestracja dostępna na: https://meeting15.com/pl/buy/tickets/mpi-poland-chapter-mpec-w-co-graja-ludzie-efektywnosc-lidera-sprzedazy

Więcej informacji: [email protected] | 501 106 209

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.