Dostawco! Ostatnia szansa na udział w Hotel Meeting!

0
937
15 kwietnia na warszawskim Okęciu rusza Hotel Meeting. Pozostało nam jedno wolne stanowisko wystawowe. Kto z niego może skorzystać?

Hotel Meeting zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy poniedziałek, 15 kwietnia ruszy kolejna edycja tej branżowej konferencji hotelarskiej. Będzie można poznać najnowsze trendy, podzielić się doświadczeniami oraz wziąć udział w dyskusji, poruszającej najbardziej zapalne tematy. Właśnie na to wydarzenie, zostało nam jeszcze jedno stoisko.

Zarejestrowaliśmy prawie 400 uczestników i zanosi się na rekord. Dodatkowo, na nasz specjalny Business Speed Dating zgłosiło się ponad 50 kupców. Dzięki temu, każdy zainteresowany będzie mógł zapoznać się z nowymi przedstawicielami wciąż ewoluującego rynku. Na ten moment zgłosiło się blisko 40 dostawców z następujących branż:

Telewizja hotelowa, instalacje multimedialne, tapety, wykładziny, podłogi, kosmetyki, galanteria, tekstylia, meble pokojowe, meble ogrodowe, wyposażenie pokoi i kuchni, oprogramowanie, chemia, systemy płatnicze, woda, napoje, soki, słodycze, piwo, wino, alkohole, usługi czystości, rekrutacja pracowników, usługi przewozowe, materace, ekspresy, kawa, herbata, słodycze, produkty mleczarskie.

Właśnie dlatego, gorąco zachęcamy do zabukowania ostatniego wolnego stoiska, gdyż taka okazja zaprezentowania się przed tyloma potencjalnymi kontrahentami może się długo nie powtórzyć. Tutaj, można zobaczyć jak wyglądała ostatnia konferencja z tej serii.

Przedstawicieli firm zainteresowanych taką formą prezentacji swoich produktów i usług zapraszamy do kontaktu poprzez formularz lub bezpośrednio z organizatorem.
Tomasz Witecki
Business Development Manager
mob.: +48 600 833 660
mail: [email protected]

Dodatkowo chcemy wyciągnąć rękę do wszystkich uczestników, którzy mają dzieci. W związku z protestem nauczycieli, wraz z Airport Hotel Okęcie udostępniamy dzieciom salę i zapewniamy animatorów którzy zapewnią waszym pociechom szereg atrakcji oraz wyżywienie. Chętnych do skorzystania z tej bezpłatnej oferty prosimy o wiadomość przez formularz kontaktowy lub mail biuro(at)bsdpoland.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.