RODO w praktyce, czyli zgody na wykorzystywanie danych osobowych

0
1102
Podczas kwietniowej konferencji Hotel Meeting 2018 radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, Edyta Duchnowska, przybliży zasady otrzymywania zgód na wykorzystywanie danych osobowych. Słuchacze dowiedzą się m.in. tego, jakie zgody trzeba mieć do każdego celu wykorzystania danych oraz jakie uprawnienia ma konsument w związku z tym, że przetwarzane są jego dane.

Edyta Duchnowska jest właścicielką Kancelarii Prawnej specjalizującą się w obsłudze przedsiębiorców, w szczególności spółek prawa handlowego. To prawdziwa pasjonatka prawa własności intelektualnej. Od ponad 12 lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem na rzecz przedsiębiorców. Z biegiem lat, w ramach swojej działalności prawniczej, wykształciła również specjalizację związaną z obsługą branży HoReCa.

Tu podaj tekst alternatywny

W swojej dotychczasowej karierze zawodowej Duchnowska popełniła wiele fachowych publikacji z zakresu prawa cywilnego, handlowego i własności intelektualnej. Prowadzi także prelekcje o aspektach prawnych w gastronomii, a jej artykuły na ten temat można znaleźć w prasie branżowej.

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z autorskim blogiem Edyty Duchnowskiej “Prawo w restauracji”, gdzie oprócz omówienia zagadnień prawnych związanych z założeniem i dalszym funkcjonowaniem restauracji można znaleźć tradycyjny przegląd prasy będący znakomitym źródłem specjalistycznej wiedzy na temat zmian w prawie w zakresie dotyczącym branży HoReCa.

Pełna agenda wystąpień tegorocznych prelegentów na oficjalnej stronie internetowej konferencji Hotel Meeting 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.