Zaangażowany charytatywnie mistrz kuchni potrzebuje pomocy

0
2088
Niedawno na łamach portalu Horeca Business Club opublikowaliśmy informację o organizowanej przez Michała Bałazego III Charytatywnej Kolacji Wigilijnej dla podopiecznych domów seniora. Znany mistrz kulinarny, który do tej pory regularnie pomagał innym, sam znalazł się jednak w poważnej potrzebie.

Żona pana Michała zmaga się z nowotworem złośliwym i potrzebuje środków finansowych, które pozwolą na przeprowadzenie trzech etapów leczenia mającego zwiększyć jej szanse na przezwyciężenie choroby. Za pośrednictwem portalu zrzutka.pl ceniony gastronom opisał cały proces hospitalizacji. Jego koszt oscyluje w granicach 60 tys. zł. Czwartą część tej sumy udało się już zgromadzić, jednak pierwsza operacja wymaga zebrania kwoty dwukrotnie większej.

Kucharz z Jastrzębia-Zdroju nie raz wsławił się swoim wielkim sercem. Wielokrotnie organizował charytatywne akcje, a w wielu podobnych przedsięwzięciach współuczestniczył. Teraz, gdy sam znalazł się w olbrzymiej potrzebie, można, a nawet trzeba pokazać, że dobro naprawdę wraca.

W tej sytuacji liczy się każda złotówka. Aby wesprzeć rodzinę Bałazych w prawdopodobnie najcięższej życiowej batalii, należy kliknąć w poniższy link i dokonać formalności umożliwiających przelew środków.

Gorąco zachęcamy czytelników Horeca Business Club do dołożenia swojej cegiełki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.