Zaangażowany charytatywnie mistrz kuchni potrzebuje pomocy

0
1421
Niedawno na łamach portalu Horeca Business Club opublikowaliśmy informację o organizowanej przez Michała Bałazego III Charytatywnej Kolacji Wigilijnej dla podopiecznych domów seniora. Znany mistrz kulinarny, który do tej pory regularnie pomagał innym, sam znalazł się jednak w poważnej potrzebie.

Żona pana Michała zmaga się z nowotworem złośliwym i potrzebuje środków finansowych, które pozwolą na przeprowadzenie trzech etapów leczenia mającego zwiększyć jej szanse na przezwyciężenie choroby. Za pośrednictwem portalu zrzutka.pl ceniony gastronom opisał cały proces hospitalizacji. Jego koszt oscyluje w granicach 60 tys. zł. Czwartą część tej sumy udało się już zgromadzić, jednak pierwsza operacja wymaga zebrania kwoty dwukrotnie większej.

Kucharz z Jastrzębia-Zdroju nie raz wsławił się swoim wielkim sercem. Wielokrotnie organizował charytatywne akcje, a w wielu podobnych przedsięwzięciach współuczestniczył. Teraz, gdy sam znalazł się w olbrzymiej potrzebie, można, a nawet trzeba pokazać, że dobro naprawdę wraca.

W tej sytuacji liczy się każda złotówka. Aby wesprzeć rodzinę Bałazych w prawdopodobnie najcięższej życiowej batalii, należy kliknąć w poniższy link i dokonać formalności umożliwiających przelew środków.

Gorąco zachęcamy czytelników Horeca Business Club do dołożenia swojej cegiełki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj