Nowy Szef Kuchni hotelu Holiday Inn Gdańsk – City Centre

0
717
Fot.: IHG

Piotr Domański, laureat nagrody Osobowość Roku, został mianowany szefem kuchni w gdańskim Holiday Inn.

Piotr rozpoczął swoją przygodę z gastronomią ponad 20 lat temu w Niemczech, gdzie pracował jako kucharz w Pensjonacie Dom Włoski.

Po powrocie do Polski w 1996 roku rozpoczął pracę w Restauracji Meksykańskiej w Olsztynie. Jego kariera nabrała tempa, kiedy w 1999 roku objął funkcję zastępcy szefa kuchni w hotelu Gromada w Olsztynie.

Reklama

Piotr swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu znanych i cenionych restauracjach na pomorzu, pełniąc w nich funkcję szefa kuchni. W latach 2002 – 2018 pracował m.in. w Restauracji Elephant, Restauracji La Fonte i Orzeł oraz kultowej już Restauracji Kuchnia Polska u Ewy.

Piotr Domański to niezwykły kucharz, który z wielką pasją i zaangażowaniem propaguje polską kuchnię, za co został przyjęty do Polskiej Akademii Sztuki Kulinarnej. Nie boi się nowych wyzwań i nieustannie szuka inspiracji w tworzeniu nowych dań. W 2017 roku za swoje dokonania kulinarne otrzymał tytuł Kucharz roku Gdańska. Piotr jest autorem wielu wyjątkowych przepisów opublikowanych w książkach i prasie branżowej. Chętnie pomaga innym, a za swoje zaangażowanie w działalność charytatywną otrzymał nagrodę Osobowość Roku.

Piotr podkreśla, że najlepiej w kuchni lubi gdy wpadają niezapowiedziani goście, jest głośno i gorąco, czyli wszystko pracuje na pełnych obrotach.

W Holiday Inn Gdańsk – City Centre Piotr zarządza zespołem kucharzy, odpowiada za część gastronomiczną restauracji oraz konferencji i bankietów.

Piotr Domański powiedział „to dla mnie zaszczyt rozpocząć pracę w tak wyjątkowym hotelu, jak Holiday Inn Gdańsk – City Centre. Jestem pewny, że razem z moim fantastycznym zespołem stworzymy wiele niezapomnianych smaków i wyjątkowych chwil dla naszych gości”

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.