Develey wystawcą podczas jesiennych konferencji Hotel i Gastro Meeting!!!

0
948
Firma Develey – jeden z największych w Europie producentów musztard i delikatesowych sosów zimnych – została wystawcą podczas jesiennych edycji branżowych konferencji biznesowych Hotel i Gastro Meeting. 22 października oraz 19 listopada w stołecznym hotelu DoubleTree by Hilton będzie można spotkać się z przedstawicielami firmy oraz zapoznać z aktualną ofertą.

Firma Develey została założona w 1845 roku w Monachium przez Johanna Conrada Develeya. W tamtych czasach wszystkie musztardy produkowano stosując jedną sprawdzoną metodę Dijon, co powodowało zdziwienie kreatywnego przedsiębiorcy. Niespełna dziewięć lat później, w 1854 roku, świat poznał światowej sławy specjał – słynną musztardę Słodką, która stała się niezastąpionym dodatkiem do słynnych bawarskich białych kiełbas. Innowacyjność i jakość produktów Develeya została nagrodzona w 1873 roku przez jury uznanych na całym świecie międzynarodowych targów w Wiedniu, a już niespełna rok później został on doceniony i uznany za dostawcę przysmaków na dwór Króla Ludwika II.

Od ponad 170 lat doświadczenie firmy Develey, w połączeniu z innowacjami i nowoczesnymi technologiami, stanowi gwarancję wysokiej jakości wszystkich produktów. Od momentu powstania bawarskie przedsiębiorstwo jest pionierem we wdrażaniu najnowocześniejszych technologii gwarantujących produkcję zgodnie z najwyższymi standardami. Każdy etap produkcji jest dokładnie monitorowany zarówno wewnętrznie, jak i przez zewnętrzne laboratoria oraz instytuty – od surowców po produkt gotowy. Wszystkie linie i zakłady produkcyjne Develey są certyfikowane przez IFS (International Food Standards). Standardy jakościowe są monitorowane i mierzone zgodnie z wytycznymi HACCP i ISO 14001:2015 na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Dzisiaj produkty Develeya są obecne w kilku krajach Europy, dzięki czemu niemiecki producent musztard i sosów delikatesowych stał się jednym z liderów w swoim sektorze. Firma zatrudnia ponad 1000 osób w zakładach rozlokowanych na terenie całej Europy. W Polsce obecna jest od 1995 roku.

Poza marką Develey, bawarskie przedsiębiorstwo zajmuje się również obszarem marki własnej dla klienta. Od momentu powstania firmy na terenie naszego kraju konsekwentnie powiększany jest asortyment produktów w ramach marki Develey, jak i marek własnych. W ciągu zaledwie dekady firma zdobyła pozycję renomowanej marki skupiającej się na wytwarzaniu wyrobów najwyższej jakości. W 2005 roku produkcja została przeniesiona do nowo powstałej fabryki w celu podniesienia standardów jakościowych produktów marki Develey oraz w trosce o środowisko.

Chcąc wspierać rozwój branży, firma Develey zdecydowała się zostać wystawcą podczas jesiennych edycji konferencji biznesowych Hotel i Gastro Meeting, które odbędą się odpowiednio: 22 października i 19 listopada w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą drogą mailową oraz poprzez formularz.

Wśród dumnych patronów obu konferencji znajduje się również portal Horeca Business Club. Już teraz zapraszamy do udziału wszystkich przedstawicieli branży. Rejestracji można dokonywać za pomocą platformy Evenea.Więcej szczegółów na temat jesiennych konferencji Hotel Meeting i Gastro Meeting, w tym program konferencji, znajdą Państwo na oficjalnych stronach internetowych obu wydarzeń


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.