Co gra w duszy hotelarzom, czyli muzyczne oblicze pracowników Orbisu

0
1148
Pasja do muzyki to element wpisany na stałe w strategię rodziny hoteli ibis oraz istotna część życia pracowników Grupy Hotelowej Orbis. Swoje talenty prezentują oni regularnie na kameralnych koncertach organizowanych w hotelach, a także podczas wewnętrznych wydarzeń specjalnych. W maju 2018, w siedzibie Biura Zarządu w Warszawie, odbył się event pod hasłem „Orbis. tu mieszka muzyka”, z gościnnym udziałem Sarsy.

Grupa Hotelowa Orbis udowadnia, że pracę zawodową i pasję można, a nawet należy łączyć. Marta z Działu Sprzedaży, Anna z Działu Finansowego, Marcin – Customer Manager Eastern Europe, czy Vincent – General Manager of Novotel Warszawa Centrum, to tylko część spośród wykonawców, którzy wystąpili podczas koncertu „Orbis. tu mieszka muzyka”. Choć na co dzień pełnią różne funkcje, łączą ich wspólne pasje – do hotelarstwa i do muzyki.

Obecność Sarsy w charakterze gościa specjalnego to nie przypadek. W 2017 roku piosenkarka została ambasadorką kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”, w ramach której uczestnicy specjalnie zorganizowanego konkursu zgłaszali własne wykonania utworów, a laureaci mogli nagrać single w profesjonalnym studio, zaaranżowanym w jednym z hoteli ibis.

Swoich szans spróbowali wówczas również Kasia Kraska z Działu Sprzedaży Mercure Warszawa Centrum i Rafał Krajewski – kelner z ibis Warszawa Centrum. To od koncertu finałowego, na którym wystąpili wraz z Sarsą, rozpoczęła się ich wspólna, muzyczna przygoda – do dziś śpiewają bowiem razem. Tak było również podczas „Orbis. tu mieszka muzyka”.

„Kasia i Rafał są doskonałym przykładem na to, jak idea „ibis. tu mieszka muzyka” przerodziła się z kampanii wizerunkowej w realne doświadczenia dla hotelowych gości. Brali oni udział w konkursie jako soliści, a po jego zakończeniu stworzyli duet. Teraz regularnie koncertują w warszawskich hotelach. Pracownicy Grupy Hotelowej Orbis, którzy dzielą się swoimi talentami to dla nas prawdziwe uwiarygodnienie dotychczasowych działań skoncentrowanych na muzyce, jako pasji rodziny hoteli ibis” – mówi Hanna Bernakiewicz, Economy Segment Manager Eastern Europe w Orbis S.A.

„Poprzez takie wydarzenia jak „Orbis. tu mieszka muzyka” staramy się pokazać, jak ważną częścią naszego życia jest pielęgnowanie pasji. Wśród codziennych obowiązków, żyjąc w nieustannym pędzie, nie zawsze znajdujemy na to czas. Grupa Hotelowa Orbis zapewnia swoim pracownikom wszelkie warunki sprzyjające rozwojowi zarówno w wymiarze zawodowym, jak i osobistym. To nie tylko nasz wyróżnik, ale również ogromny powód do dumy” – mówi Agnieszka Kalinowska, Brand PR, Events & Sponsoring Manager w Orbis S.A.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.