Kolejny etap rewitalizacji Hotelu Grand

0
398

Zakończenie prac przy rewitalizacji Hotelu Grand zaplanowane jest na przełom 2021/2022 roku. Do tej pory prace prowadzone były pod ziemią. Od teraz będzie można podglądać, jak ten historyczny obiekt się zmienia ponieważ zaczynają się prace na powierzchni.

Obecnie zakończone zostały prace nad parkingiem podziemnym hotelu. Kolejny etap to postawienie ścian z żelbetonu. Jak do tej pory wszystko idzie zgodnie z planem jak zapewnia generalny wykonawca.

Rewitalizacja Hotelu Grand to bardzo złożony projekt, dlatego zaproszono do współpracy przy tym przedsięwzięciu najlepsze firmy. Generalnym wykonawcą jest firma Silkbau. Głównym projektantem rewitalizacji Hotelu Grand, jest właściciel pracowni GREG architekt Grzegorz Górka. Za realizację prac ziemnych natomiast odpowiedzialna jest firma Keller. Ma ona wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku w dziedzinie geodezji.

Reklama

To co najważniejsze jest dla mieszkańców Wrocławia, budowa w żadne sposób nie wpływa na komunikację w tej części miasta. Tak obiecywał na początku budowy inwestor projektu, spółka Rafin.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.