Czołowa marka aparthoteli wkracza do Krakowa!

0
279
Przez kolejnych 20 lat Grupa Hotelowa Orbis będzie zarządzała powstającym w stolicy Małopolski Adagio Aparthotel. Krakowski obiekt tej marki zaoferuje gościom 190 komfortowych i gustownie urządzonych pokoi.

Aparthotel Adagio w Krakowie otworzy się pod koniec 2021 roku. Wystrój wnętrza zostanie zrealizowany w oparciu o najnowsze trendy, a goście będą mogli wypocząć w stylowych studiach z nowoczesną kuchnią i łazienką albo powiększonych apartamentach z wydzieloną sypialnią.

„Adagio Kraków doskonale dopełnia obecność Orbisu w tej wyjątkowej, całorocznej destynacji w Polsce. Adagio to najlepsza opcja dla tych, którzy poszukują komfortu w apartamencie z usługami hotelowymi dla dodatkowej wygody. Adagio to silna marka, która oferuje nie tylko pokój hotelowy, ale i przestrzeń do życia. Adagio Kraków będzie idealnym rozwiązaniem dla pobytów średnio i długoterminowych, dla podróżujących w celach biznesowych, turystycznych i rodzinnych. Otwiera również nowe horyzonty w strategii rozwoju Orbisu” – podsumował Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny Orbis SA.

Źródło: Orbis SA

Hotele Adagio są rozwiązaniem skrojonym dla gości, którzy cenią sobie niezależność i domową atmosferę, a dodatkowo oczekują odpowiedniej jakości usług hotelowych. Dużym atutem obiektów tej marki są zróżnicowane ceny, które pozwalają na kontrolę wydatków. Opłata za apartament zawiera już bowiem liczne usługi, m.in. wi-fi w hotelu, usługę sprzątania, business corner, fitness, a w niektórych lokalizacjach nawet basen. Ponadto na życzenie gościa dostępne będą pralnia i prywatny parking.

Reklama

Grupa Orbis posiada prawo do rozwoju sieci hoteli Adagio w ośmiu państwach Europy Środkowo-Wschodniej: Polsce, Czechach, Rumunii, Serbii, Estonii, Łotwie, Litwie oraz na Węgrzech. Spółka proponuje inwestorom umowy o zarządzanie z całym pakietem profesjonalnych usług, narzędzi oraz „know-how” dotyczącym prowadzenia aparthoteli pod szyldem Adagio.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.