Czołowa marka aparthoteli wkracza do Krakowa!

0
1378
Przez kolejnych 20 lat Grupa Hotelowa Orbis będzie zarządzała powstającym w stolicy Małopolski Adagio Aparthotel. Krakowski obiekt tej marki zaoferuje gościom 190 komfortowych i gustownie urządzonych pokoi.

Aparthotel Adagio w Krakowie otworzy się pod koniec 2021 roku. Wystrój wnętrza zostanie zrealizowany w oparciu o najnowsze trendy, a goście będą mogli wypocząć w stylowych studiach z nowoczesną kuchnią i łazienką albo powiększonych apartamentach z wydzieloną sypialnią.

„Adagio Kraków doskonale dopełnia obecność Orbisu w tej wyjątkowej, całorocznej destynacji w Polsce. Adagio to najlepsza opcja dla tych, którzy poszukują komfortu w apartamencie z usługami hotelowymi dla dodatkowej wygody. Adagio to silna marka, która oferuje nie tylko pokój hotelowy, ale i przestrzeń do życia. Adagio Kraków będzie idealnym rozwiązaniem dla pobytów średnio i długoterminowych, dla podróżujących w celach biznesowych, turystycznych i rodzinnych. Otwiera również nowe horyzonty w strategii rozwoju Orbisu” – podsumował Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny Orbis SA.

Źródło: Orbis SA

Hotele Adagio są rozwiązaniem skrojonym dla gości, którzy cenią sobie niezależność i domową atmosferę, a dodatkowo oczekują odpowiedniej jakości usług hotelowych. Dużym atutem obiektów tej marki są zróżnicowane ceny, które pozwalają na kontrolę wydatków. Opłata za apartament zawiera już bowiem liczne usługi, m.in. wi-fi w hotelu, usługę sprzątania, business corner, fitness, a w niektórych lokalizacjach nawet basen. Ponadto na życzenie gościa dostępne będą pralnia i prywatny parking.

Grupa Orbis posiada prawo do rozwoju sieci hoteli Adagio w ośmiu państwach Europy Środkowo-Wschodniej: Polsce, Czechach, Rumunii, Serbii, Estonii, Łotwie, Litwie oraz na Węgrzech. Spółka proponuje inwestorom umowy o zarządzanie z całym pakietem profesjonalnych usług, narzędzi oraz „know-how” dotyczącym prowadzenia aparthoteli pod szyldem Adagio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.