Nocleg w mieszkaniu bohaterów serialu „Przyjaciele”

0
934

Booking przygotował nietypową akcję promocyjną. Zrekonstruował wnętrza mieszkania Moniki i Rachel, w których można zamieszkać.

Oferta na nocleg obowiązuje dosłownie przez dwie noce, tj. 23 i 24 maja. „Zabierz swojego najlepszego przyjaciela na niezwykłą wyprawę, która daje jedyną w swoim rodzaju możliwość noclegu we wnętrzach Friends Experience” – tak komunikuję akcję Booking.

To na pewno nie lada gratka dla miłośników serialu. Pytanie gdzie zlokalizowane jest zrekonstruowane mieszkanie „Przyjaciół” do wynajęcia? Zlokalizowano je w Nowym Jorku, w miejscu, które na dwóch poziomach stworzył istne muzeum wszystkiego, co wiąże się z serialem i jego bohaterami.

Reklama

Friends Experience” tak nazywa się to miejsce i tam goście, którym uda się wynająć nocleg, będą nocowali. Na miejscu przygotowanych jest wiele atrakcji. Fotel Joeya i Chandlera oraz ich piłkarzyki. Oczywiście jest także całe wnętrze ulubionej kawiarni Central Perk, gdzie serwowana jest kawa i muffinki bohaterów.

Noclegi będą dostępne tylko w dwa dni, zatem mogą na nie liczyć tylko nieliczni, którym uda się uprzedzić wszystkich pozostałych fanów serialu i złożyć rezerwację w pierwszej kolejności. Rezerwacja będzie możliwa 21 maja pod hasłem „The Friends Experience Ultimate Sleepover”. W cenie będzie nocleg u Moniki i Rachel, ale także wycieczka po tym nietypowym „muzeum” z fotografem, który zadba o niezapomnianą pamiątkę. W pakiecie będą również gry i zabawy, kolacja, a rano śniadanie w Central Perk.

Ogłoszenie brzmi „Można zarezerwować jedną noc za jedyne 19,94 dolarów. Rezerwacje zostaną otwarte w piątek, 21 maja 2021 roku i są dostępne na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy”. Cena jest w dostępna dla każdego fana serialu, zatem można spodziewać się wielkiego zainteresowania.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!