Costa Coffee rozwija kawiarnie dedykowane biurowcom

0
222
Sieć Costa Coffee wdrożyła właśnie kolejny kompaktowy format w biurowcu. Firma zamierza w najbliższym czasie intensywnie rozwijać swoje portfolio w tym segmencie.

Nowy punkt Costa Coffee został otwarty w biurowcu Spark, który mieści się na warszawskiej Woli. 9-piętrowy budynek zlokalizowany przy ulicy Okopowej, Wolskiej, Karolkowej, al. „Solidarności” oraz rondzie Kercelak stanowi realizację I etapu inwestycji, której zakończenie przewidziane jest na 2021 r.

Projekt całego kompleksu przygotowała polska pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates, z którą firma Costa Coffee współpracowała przy tworzeniu zindywidualizowanego formatu. W ten sposób udało się maksymalnie wykorzystać potencjał zaledwie kilkunastu metrów kwadratowych, jakie zajmuje niestandardowa kawiarnia, choć pełna powierzchnia najmu budynku wynosi aż 12 300 m2. Zastosowane koncepcje architektoniczne i nowatorski design sprawiają jednak, że koncept Costa Coffee doskonale komponuje się z przestrzenią biurową.

Reklama
Źródło: Property News / Materiały prasowe

Biurowe punkty Costa Coffee to miejsca przystosowane nie tylko do konsumpcji i wypoczynku. Dostęp do bezpłatnego Wi-Fi oraz zindywidualizowane menu doskonale sprawdzą się bowiem także przy mniej formalnych spotkaniach biznesowych.

Costa Coffee zamierza w najbliższym czasie aktywnie rozwijać biurowe koncepty kawiarniane, ale konkretne lokalizacje i daty otwarć nie zostały jeszcze upublicznione.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.