Costa Coffee rozwija kawiarnie dedykowane biurowcom

0
869
Sieć Costa Coffee wdrożyła właśnie kolejny kompaktowy format w biurowcu. Firma zamierza w najbliższym czasie intensywnie rozwijać swoje portfolio w tym segmencie.

Nowy punkt Costa Coffee został otwarty w biurowcu Spark, który mieści się na warszawskiej Woli. 9-piętrowy budynek zlokalizowany przy ulicy Okopowej, Wolskiej, Karolkowej, al. „Solidarności” oraz rondzie Kercelak stanowi realizację I etapu inwestycji, której zakończenie przewidziane jest na 2021 r.

Projekt całego kompleksu przygotowała polska pracownia architektoniczna Kuryłowicz & Associates, z którą firma Costa Coffee współpracowała przy tworzeniu zindywidualizowanego formatu. W ten sposób udało się maksymalnie wykorzystać potencjał zaledwie kilkunastu metrów kwadratowych, jakie zajmuje niestandardowa kawiarnia, choć pełna powierzchnia najmu budynku wynosi aż 12 300 m2. Zastosowane koncepcje architektoniczne i nowatorski design sprawiają jednak, że koncept Costa Coffee doskonale komponuje się z przestrzenią biurową.

Źródło: Property News / Materiały prasowe

Biurowe punkty Costa Coffee to miejsca przystosowane nie tylko do konsumpcji i wypoczynku. Dostęp do bezpłatnego Wi-Fi oraz zindywidualizowane menu doskonale sprawdzą się bowiem także przy mniej formalnych spotkaniach biznesowych.

Costa Coffee zamierza w najbliższym czasie aktywnie rozwijać biurowe koncepty kawiarniane, ale konkretne lokalizacje i daty otwarć nie zostały jeszcze upublicznione.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.