Jak utrzymać motywację pracowników i swoją?

0
899

Pierwszy raz w Polsce podczas konferencji Hotel Meeting w Gdańsku wystąpi ze swoją prezentacją Goran Yordanov, dyrektor regionalny na Europę Centralną jednej z najlepszych na świecie uczelni kształcących top menedżerów hoteli z całego świata Les Roches & Glion.

94% absolwentów uczelni Le Roche otrzymuje propozycję pracy od razu po zakończeniu studiów. Le Roche jest w TOP 3 na świecie pod względem reputacji wśród pracodawców. Te dane potwierdzają o jak wyjątkowej organizacji mówimy.

Goran Yordanov, Dyrektor Regionalny na Europę Środkową Sommet Education (marki Les Roches & Glion) wystąpi podczas konferencji Hotel Meeting z prezentacją dotyczącą utrzymania ludzi w stanie inspiracji i motywacji. Opowie o sile coachingu oraz uczenia się.

Goran Yordanov jest profesjonalistą w dziedzinie doradztwa edukacyjnego z 14-letnim doświadczeniem w Europie/Azji Środkowej i olbrzymim doświadczeniem w branży hotelarskiej, gdzie zajmował różne stanowiska w działach F&B w 6 krajach i różnych 5-gwiazdkowych markach hotelowych. Obecnie posiada tytuł magistra w zakresie zarządzania hotelarstwem oraz ukończone badania nad inteligencją emocjonalną. Często występuje jako mówca na wykładach i konferencjach hotelowych w całej Europie. W Polsce wystąpi pierwszy raz 12 maja 2022 roku podczas konferencji Hotel Meeting w Gdańsku.

Aby wziąć udział w konferencji kup bilet przez stronę Hotel Meeting

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.