Jak utrzymać motywację pracowników i swoją?

0
266

Pierwszy raz w Polsce podczas konferencji Hotel Meeting w Gdańsku wystąpi ze swoją prezentacją Goran Yordanov, dyrektor regionalny na Europę Centralną jednej z najlepszych na świecie uczelni kształcących top menedżerów hoteli z całego świata Les Roches & Glion.

94% absolwentów uczelni Le Roche otrzymuje propozycję pracy od razu po zakończeniu studiów. Le Roche jest w TOP 3 na świecie pod względem reputacji wśród pracodawców. Te dane potwierdzają o jak wyjątkowej organizacji mówimy.

Goran Yordanov, Dyrektor Regionalny na Europę Środkową Sommet Education (marki Les Roches & Glion) wystąpi podczas konferencji Hotel Meeting z prezentacją dotyczącą utrzymania ludzi w stanie inspiracji i motywacji. Opowie o sile coachingu oraz uczenia się.

Reklama

Goran Yordanov jest profesjonalistą w dziedzinie doradztwa edukacyjnego z 14-letnim doświadczeniem w Europie/Azji Środkowej i olbrzymim doświadczeniem w branży hotelarskiej, gdzie zajmował różne stanowiska w działach F&B w 6 krajach i różnych 5-gwiazdkowych markach hotelowych. Obecnie posiada tytuł magistra w zakresie zarządzania hotelarstwem oraz ukończone badania nad inteligencją emocjonalną. Często występuje jako mówca na wykładach i konferencjach hotelowych w całej Europie. W Polsce wystąpi pierwszy raz 12 maja 2022 roku podczas konferencji Hotel Meeting w Gdańsku.

Aby wziąć udział w konferencji kup bilet przez stronę Hotel Meeting

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.