Brytyjska ekspansja sieci restauracji North Fish

0
138
Polska sieć North Fish planuje otwarcie pierwszej restauracji na terenie Wielkiej Brytanii. Firma zakłada również dalszy rozwój w kraju, gdzie posiada już ponad 40 lokali i 1000 pracowników. W procesie ekspansji na rynek brytyjski pomoże londyńskie biuro firmy Savills. Trwa poszukiwanie najlepszej lokalizacji.

North Fish to dobrze znana polska sieć restauracji szybkiej obsługi specjalizująca się w daniach rybnych i owocach morza. Po sukcesie na rodzimym rynku, założona w Kielcach firma szykuje się do ekspansji na Wyspy Brytyjskie.

„North Fish dostrzega na brytyjskim rynku niezagospodarowaną przestrzeń wśród restauracji oferujących wysokiej jakości dania rybne na wynos w formule tzw. grab and go. Marka w imponujący sposób rozwinęła się na rodzimym rynku w Polsce i cieszymy się, że będziemy mogli wspierać jej dalszą ekspansję w Wielkiej Brytanii. Na początku skupimy się na głównych centrach handlowych, by na kolejnych etapach poszerzyć obecność firmy o kolejne lokalizacje” – mówi David Bell, dyrektor działu Leisure w Savills w Wielkiej Brytanii.

„Cieszymy się, że w następstwie naszej dobrej współpracy na polskim rynku, nasz klient zdecydował się kontynuować współpracę z Savills zagranicą. Oprócz planów ekspansji w Wielkiej Brytanii, sieć North Fish planuje również dalszy rozwój w Polsce” – mówi Krzysztof Wyrzykowski, starszy menadżer ds. najmu, dział doradztwa i wynajmu powierzchni handlowych w Savills.

Międzynarodowa spółka świadcząca usługi w branży nieruchomości, która będzie pomagać we wdrożeniu North Fish na zagraniczny rynek, może pochwalić się ponad 700 biurami oraz przedstawicielstwami w obu Amerykach, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku czy na Bliskim Wschodzie. Firma Savills od wielu lat zapewnia szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych dla klientów z całego świata.

Reklama
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.