Brytyjska ekspansja sieci restauracji North Fish

0
1360
Polska sieć North Fish planuje otwarcie pierwszej restauracji na terenie Wielkiej Brytanii. Firma zakłada również dalszy rozwój w kraju, gdzie posiada już ponad 40 lokali i 1000 pracowników. W procesie ekspansji na rynek brytyjski pomoże londyńskie biuro firmy Savills. Trwa poszukiwanie najlepszej lokalizacji.

North Fish to dobrze znana polska sieć restauracji szybkiej obsługi specjalizująca się w daniach rybnych i owocach morza. Po sukcesie na rodzimym rynku, założona w Kielcach firma szykuje się do ekspansji na Wyspy Brytyjskie.

„North Fish dostrzega na brytyjskim rynku niezagospodarowaną przestrzeń wśród restauracji oferujących wysokiej jakości dania rybne na wynos w formule tzw. grab and go. Marka w imponujący sposób rozwinęła się na rodzimym rynku w Polsce i cieszymy się, że będziemy mogli wspierać jej dalszą ekspansję w Wielkiej Brytanii. Na początku skupimy się na głównych centrach handlowych, by na kolejnych etapach poszerzyć obecność firmy o kolejne lokalizacje” – mówi David Bell, dyrektor działu Leisure w Savills w Wielkiej Brytanii.

„Cieszymy się, że w następstwie naszej dobrej współpracy na polskim rynku, nasz klient zdecydował się kontynuować współpracę z Savills zagranicą. Oprócz planów ekspansji w Wielkiej Brytanii, sieć North Fish planuje również dalszy rozwój w Polsce” – mówi Krzysztof Wyrzykowski, starszy menadżer ds. najmu, dział doradztwa i wynajmu powierzchni handlowych w Savills.

Międzynarodowa spółka świadcząca usługi w branży nieruchomości, która będzie pomagać we wdrożeniu North Fish na zagraniczny rynek, może pochwalić się ponad 700 biurami oraz przedstawicielstwami w obu Amerykach, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku czy na Bliskim Wschodzie. Firma Savills od wielu lat zapewnia szeroki zakres specjalistycznych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych dla klientów z całego świata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.