Binkowski Resort – żar tropików w Polsce

0
1735
Fot.: LSI Software

Każdy kto tęskni za wakacjami koniecznie powinien odwiedzić Binkowski Resort, czyli niezwykły hotel z aquaparkiem. To jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Polski o powierzchni 11,5 tysiąca metrów, w którym można poczuć się jak na pełnej słońca tropikalnej plaży. W hali basenowej jest aż 100 palm, a największe z nich mają nawet 7 metrów! To jednak nie koniec atrakcji, które Binkowski Resort przygotował dla swoich Gości.

Relaks wśród palm także zimą
W Binkowski Resort można cieszyć się egotyczną roślinnością przez cały rok, nawet kiedy temperatura na dworze jest niska. Wszystko dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu jakim jest przeszklona hala parku wodnego, którą okrywa rozsuwany dach (waży prawie 300 ton!). W Polsce nie da się znaleźć drugiego takiego miejsca − Binkowski Resort jako pierwszy zastosował takie rozwiązanie. Jego dodatkowym plusem jest fakt, że latem, kiedy temperatura na dworze jest powyżej 25 stopni, można opalać się i relaksować w basenie pod gołym niebem. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią się kąpać delektując się słonecznymi promieniami.

Wypoczynek i pyszne jedzenie
A gdyby tak zostać w Binkowski Resort na dłużej niż jeden dzień? Nie ma problemu! Do dyspozycji gości jest również 4-gwiazdkowy hotel z ponad 140 pokojami i apartamentami. Wszystkie są komfortowe i przystosowane do tego, aby wypoczynek był wyjątkowy. Dodatkowo, podczas wizyty można skorzystać z rozmaitych masaży i zabiegów pielęgnacyjnych w gabinetach SPA, dzięki którym relaks będzie jeszcze większy.

Goście Hotelu Binkowski mogą również pysznie zjeść. W obiekcie mieszczą się dwie restauracje − Glamour i Rodzinna. Pierwsza z nich zadowoli zarówno miłośników kuchni regionalnej, jak i wszystkich tych, którzy chcą spróbować bardziej wyrafinowanej kuchni. Restauracja Rodzinna będzie z kolei idealna dla Gości, którzy przyjechali razem z dziećmi − kucharze zadbają o to, żeby zjadły smaczne i zdrowe potrawy. Dodatkowo, po jedzeniu mogą skorzystać z atrakcji oferowanych przez Restaurację Rodzinną, dzięki którym będą się świetnie bawić.

Binkowski Wellness
Wakacje z basenami, Jesień w Binkowski Resort, a może Wspaniałe chwile dla dwojga z basenami tropikalnymi? Planując urlop można wybrać jeden ze specjalnych pakietów pobytowych. Ich oferta jest różnorodna i na pewno każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Dla tych, którzy marzą też o tym, żeby podczas wizyty zregenerować swoje siły, idealne będą profesjonalne zabiegi SPA oraz wieczory saunowe − można z nich dodatkowo skorzystać w strefie Binkowski Wellness. W najbliższym czasie będzie ona rozwinięta i stanie się jedną z największych kompleksów saun w Europie – jedna z nich pomieści aż 130 osób! To jednak nie wszystko. Korzystając z niej będzie można podziwiać widok na panoramę Kielc przez przeszkloną 8-metrową ścianę.

Fot.: LSI Software

Goście będą mogli również udać się do wielu innych, ciekawych saun. Do ich dyspozycji będzie:
– sauna sucha InfraRed,
– sauna chlebowa,
– sauna świętokrzyska,
– sauna parowa kwiatowa,
– sauna parowa ziołowa,
– sauna HammalRassul.

Po rozwinięciu strefy Binkowski Wellness będzie również basen letni na wysokości 20 metrów, z którego Goście zobaczą widok na rezerwat Kadzielnia i górę Karczówkę, czyli wizytówki Kielc. Jak widać, będzie w czym wybierać!

Rozwiązania od LSI Software
Binkowski Resort to kompleks o dużej powierzchni, który oferuje wiele zróżnicowanych usług. W związku z tym, codzienną pracę hotelu, restauracji jak i części basenowej, znacząco ułatwia system POSitive Hospitality To modułowe rozwiązanie od LSI Software, które jest dedykowane różnego rodzaju obiektom.

Co więcej, jego funkcjonalności są nieustannie rozwijane, a dzięki temu nie są wymagane skomplikowane integracje systemów do obsługi różnych gałęzi działalności. „Zależało nam na systemie, który pozwalałby nam mieć pełną kontrolę nad wszystkimi częściami naszego kompleksu i na efektywny sposób zarządzania nimi, a także spełniać oczekiwania naszych gości. Dlatego zdecydowaliśmy się na system od LSI Software.” – mówi Joanna Binkowska z Binkowski Resort.

Pracę Binkowski Resort wspomaga również inny system od LSI Software − POSitive ESOK. Jest on dedykowany obiektom rekreacyjno-sportowym, w których przyspiesza sprzedaż biletów i karnetów. Co więcej, system umożliwia również rozliczanie usług dodatkowych (jak np. restauracyjnych) oraz współpracę z systemami kontroli dostępu.

Komfort pobytu i zadowolenie Gości
W najbliższym czasie w obiekcie LSI Software wdroży również system Automatyki Hotelowej. Znacząco podniesie on poczucie bezpieczeństwa zarówno Gości, jak i personelu. W jaki sposób? Dzięki Automatyce Hotelowej komunikacja z obsługą jest płynna, co znacznie wpływa na komfort pobytu i zadowolenie Gości, a w sytuacjach awaryjnych pozwala na błyskawiczne reagowanie. Co więcej − dzięki centralnemu sterowaniu urządzeniami w porozumieniu z programem hotelowym możliwe jest ograniczenie zużycia energii nawet o 30%.

Binkowski Resort znajduje się w centralnej Polsce, a dokładniej w Kielcach. To atrakcyjna lokalizacja, bo od największych polskich miast takich jak Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice czy Lublin można dojechać samochodem w około 2,5h. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tego tropikalnego raju pełnego palm i sprawdzenia jak w praktyce działają systemy wdrożone przez LSI Software.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.