Najciekawsze branżowe wydarzenia w 2020 roku!

0
1892

Wielkimi krokami zbliża się koniec 2019 roku. To nie tylko czas podsumowań, ale także moment, aby poczynić plany na kolejne 12 miesięcy. Mamy propozycję jak zorganizować swój czas w 2020 roku, aby był owocny w nowe kontakty biznesowe i sprzyjał poszerzaniu swojej wiedzy, zarówno teoretycznej jak i praktycznej. Warto poniższe daty zaznaczyć w kalendarzu już dziś!

Rok 2020 rozpocznie wiosenna edycja konferencji Gastro Meeting. 10 marca w Airport Hotel Okęcie spotkają się restauratorzy z całej Polski, którzy będą wymieniać się wiedzą, doświadczeniem i zdobywać kontakty biznesowe. Warto śledzić wydarzenie na Facebook’u:

VII GASTRO MEETING 10 MARCA 2020

Miesiąc później, bo 20 kwietnia spotkają się hotelarze z całej Polski. To wszystko w związku z VII edycją konferencji Hotel Meeting. Ostatnia edycja zgromadziła ponad 400 uczestników. Takiej samej lub nawet większej frekwencji spodziewamy się na wiosnę. Zapraszamy do Airport Hotel Okęcie.

VII EDYCJA HOTEL MEETING 20 KWIETNIA 2020

Na koniec maja zaś druga edycja akcji charytatywnej Hotel Super Heroes. To wyjątkowa i pierwsza taka akcja na skalę Polski. Zamierzeniem jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy, która zostanie przekazana na wybrany cel charytatywny. Zaangażowali się w nią ludzie, którzy chcą pomagać, dla których los innych nie jest obojętny. Mając takich SUPERBOHATERÓW na pokładzie, wierzymy, że możemy zdziałać wspólnie wiele dobrego. Spotykamy się 29 maja w Dworku nad Pilicą.

HOTEL SUPER HEROES 29-31 MAJA 2020

19 października kolejna, już VIII edycja konferencji Hotel Meeting. Hotelarze z całej Polski spotykają się ponownie w Airport Hotel Okęcie. Warto śledzić wydarzenie na Facebook’u – tam będziemy informować o poszczególnych punktach programu.

VIII EDYCJA HOTEL MEETING 19 PAŹDZIERNIKA 2020

Rok 2020 zakończymy 17 listopada jesienną edycją konferencji Gastro Meeting. Nie zabraknie ciekawych prezentacji, przydatnych warsztatów. W części biznesowej odbywać się będą spotkania w ramach Business Speed Dating.

VIII EDYCJA GASTRO MEETING 17 LISTOPADA 2020

Zachęcamy do śledzenia wszystkich powyższych wydarzeń na Facebook’u i na naszym portalu horecabc.pl. W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji pod adresem [email protected]. Do zobaczenia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.