Hotel Meeting Energylandia Camp – warsztatowa konferencja jakiej jeszcze nie było!

0
1067
Fot.: Hotel Meeting

Dwa dni wśród hotelarzy, praktyczne warsztaty, po których każdy wróci z konkretnymi umiejętnościami do natychmiastowego wykorzystania w codziennej pracy, akcja charytatywna, wspólna zabawa i integracja – taki właśnie będzie Hotel Meeting Energylandia Camp. Na wydarzenie obowiązuje limit miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy Hotel Meeting we współpracy z Energylandią oraz Scandinavia Resort przygotowali niesamowity program merytoryczny oraz mnóstwo atrakcji, które sprawią, że nie będzie to zwykła konferencja, ale także niezapomniany wyjazd integracyjny dla zespołów z poszczególnych hoteli.

W skrócie:

  • warsztatowa konferencja dla hotelarzy w dniach 11-12 maja
  • tematy: psychologia gościnności, sprzedaż MICE, hotel na Instagramie oraz kompetencje menedżera
  • akcja charytatywna oraz wieczorna zabawa z DJ’em i open barem
  • integracja w Parku Rozrywki Energylandia
  • najniższa cena do 31 stycznia br., zyskaj 20% rabatu na swoją rejestrację
  • program i rejestracja www.hotele.bsdpoland.pl
Fot.: Scandinavia Resort

Hotel Meeting Energylandia Camp (HMEC) odbędzie się 11 i 12 maja w Scandinavia Resort w Zatorze. Obiekt wyjątkowy pod wieloma względami, począwszy od tego, że dyspozycji uczestników będą zarówno skandynawskie domki jak i kontenery morskie adaptowane na komfortowe jednostki noclegowe. Gości przywita osobiście Ewa Słodczyk wraz z zespołem, która zarządza resortem.

11 maja uczestnicy zobaczą cztery prezentacje inspiracyjne prowadzone przez trenerów, którzy następnie poprowadzą cztery różne warsztaty. Każdy będzie mógł wziąć udział w dwóch wybranych podczas rejestracji na wydarzenie. Warsztaty będą poświęcone psychologii gościnności, sprzedaży MICE, obecności hotelu na Instagramie oraz rozwoju kompetencji menedżera.

Psychologia gościnności
Jak kupuje mózg Twojego gościa i co zrobić, aby dostał efekt WOW? – warsztat poprowadzi Anna Urbańska z firmy Structogram. Co wyniesiesz z tego warsztatu? Poznasz jak, dzięki wiedzy o najnowszych badaniach NEURONAUKI (lub nad mózgiem) rozpoznać osobowość Gościa i dać mu to, czego potrzebuje.

Sprzedaż MICE
Sprzedaż nie jest dziełem przypadku – warsztat poprowadzi Krzysztof Rzepkowski z Sandler Training. Co wyniesiesz z tego warsztatu? Nauczysz się zarządzać spotkaniem handlowym i przeprowadzać je na własnych warunkach, Uzyskiwać decyzję na koniec każdego kontaktu z klientem. Nauczysz się pracować z obiekcjami bez przeciągania liny i pojedynku na argumenty oraz wywierać wpływ i przyspieszać decyzję klienta. W rezultacie – nauczysz się jak zwiększyć swoją skuteczność i sprzedawać więcej.

Obecność hotelu na Instagramie
Instagram jako najlepsza platforma dla marek luksusowych – warsztat poprowadzi Marta Kaczmarski, Instagram Instruktor. Co wyniesiesz z tego warsztatu? Dowiesz się, w które działania warto zainwestować czas i środki dla natychmiastowego zwiększenia zasięgu, nawet o 400%. Nauczysz się jak współpracować z algorytmem Instagrama i z jego pomocą budować prestiż marki na Instagramie. Dowiesz się jak wprowadzać zespołową kulturę tworzenia treści do mediów społecznościowych, tak aby cały ciężar tworzenia nie spadał na właściciela marki. Po warsztatach będziesz wiedzieć jakie działania podjąć, aby Instagramem docierać do klientów i budować lojalność swoich obserwujących.

Rozwój kompetencji menedżera
Odpowiedzialne przywództwo, czyli jak być skutecznym liderem – warsztat poprowadzi Rafał Pasenik, trener liderów branży HoReCa z H&R System. Co wyniesiesz z tego warsztatu? Dowiesz się co znaczy odpowiedzialne przywództwo – jak być skutecznym liderem. Poznasz trzy filary skutecznej firmy (polityka firmy, procedury, personel). Dowiesz się gdzie szukać motywacji zewnętrznej i wewnętrznej. Poznasz Piramidę Pracownika według Chipa Conleya. Dowiesz się jak przeprowadzić Badanie satysfakcji pracownika (zasady, pytania, wdrożenia). Znajdziesz sens pracy jako czynnik długoterminowej motywacji.

Gra terenowa z nagrodami
Po całym dniu szkoleniowym uczestnicy wezmą udział w grze terenowej. Odwiedzając stoiska naszych partnerów będzie można wygrać cenne nagrody. Każde odwiedzone stoisko to dodatkowa szansa na wygraną!

Hotel Super Heroes i Hotelowe Party
Kolacja i akcja charytatywna, podczas której licytować będziemy od 1 zł vouchery na pobyty w hotelach. Cały dochód zostanie przekazany na wskazaną organizację charytatywną. Wieczór uatrakcyjni zabawa z DJ’em, a do dyspozycji uczestników będzie ciepły i zimny bufet oraz open bar.

Fot.: Energylandia

Integracja w Energylandii
12 maja wszyscy uczestnicy zostaną przewiezieni autobusem do Parku Rozrywki Energylandia, gdzie całą grupą będziemy przez cały dzień, bez limitu korzystali z wszelkich atrakcji. Dodatkowo każdy otrzyma voucher na gastronomię oraz zdjęcia z atrakcji.

Zapisy już ruszyły. Obowiązuje limit miejsc na warsztaty, zatem decyduje kolejność zgłoszeń!

20% rabatu na całe zamówienie
To proste – wydeleguj osobę/osoby decyzyjne w kwestii zakupów na trwający zaledwie 4 godziny Business Speed Dating Online (BSD) – szybkie, 5-minutowe spotkania online z dostawcami. Rundy BSD odbędą się 26 i 27 kwietnia 2023 od godz. 10:00 do godz.14:00, a organizator wskaże dzień, w którym będziecie zobowiązani uczestniczyć w spotkaniach. Aby uzyskać rabat na udział w Hotel Meeting Energylandia Camp, należy zrealizować 100% spotkań w ramach Business Speed Dating Online.

Pełny program i rejestracja na Hotel Meeting Energylandia Camp dostępny jest na stronie www.hotele.bsdpoland.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.