Bezpieczeństwo organizacji wydarzeń post COVID 19

0
762

Na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online jest dostępne kolejne szkolenie pt. „Bezpieczeństwo organizacji wydarzeń post COVID 19”, prowadzone przez Agnieszkę Szymerowską, Prezes Zarządu Convention Bureau – Wrocław. Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy i informacji dotyczących dobrych praktyk oraz zasad zachowania bezpieczeństwa organizacji wydarzeń w nowej rzeczywistości post COVID-19.

Treść szkolenia:
• Przedstawienie danych związanych z prognozą odbudowy rynku spotkań na arenie krajowej i międzynarodowej
• Wpływ pandemii na realizację spotkań, kongresów, konferencji etc. ze szczególnym uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa
• Omówienie dobrych praktyk związanych z realizacją bezpiecznych wydarzeń post COVID-19
• Wytyczne wprowadzane przez organy państwowe w zakresie bezpieczeństwa
• Kampania Stay safe in WRO jako przykład przypominania o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas uczestnictwa w wydarzeniach
• Programy zaimplementowane przez obiekty w celu podniesienia bezpieczeństwa dla organizatorów i uczestników wydarzeń:
a) Instrukcja bezpieczeństwa epidemicznego na przykładzie Międzynarodowych Targów Poznańskich;
b) Zasady bezpieczeństwa w czasie epidemii w kompleksie Hali Stulecia we Wrocławiu.

Szkolenie jest jednym z 10, stanowiących cykl „Zarządzanie w branży MICE”, które wraz z materiałami dostępnymi na platformie edukacyjnej stanową kompendium wiedzy o branży MICE. Po każdym kursie, który składa się z części teoretycznej (nagrania) oraz praktycznej (warsztatu) otrzymuje się certyfikat ukończenia, a po pozytywnym zaliczeniu wszystkich 10, certyfikat Event Managera Akademii SKKP.

Projekt jest komplementarny z rekomendacją wydaną uchwałą z dn. 29.11.2020r. przez Sektorową Radę ds. Kompetencji – Turystyka. Po przeprowadzeniu analizy stanu sektora z punktu widzenia potrzeb kompetencyjnych Rada wydała rekomendacje, identyfikujące Zarządzanie w branży MICE (Meetings, Incentives, Conferences and Exhibitions Industry), jako nowy obszar. Jest to odpowiedzią na trend związany ze wzrostem znaczenia turystyki biznesowej.

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.