Elżbieta Nitsze mistrzynią świata!

0
1716

Elżbieta Nitsze, doskonale znana w branży hotelarka, a obecnie prezeska Belvedere Gourmet Group, wywalczyła mistrzostwo świata w wakeboardzie!

Prywatną pasją Eli od wielu lat jest właśnie wakeboard, którą to dyscyplinę trenuje w każdej wolnej chwili. Na co dzień udaje jej się pogodzić prywatne hobby z codziennymi obowiązkami, którym ma całkiem sporo.

Elżbieta Nitsze to wieloletnia dyrektorka Airport Hotel Okęcie, z którym rozstała się w ubiegłym roku, tym samym rozpoczynając swoją nową przygodę zarządzając wszystkimi spółkami w ramach Belvedere Gourmet Group. Od kilku lat jest także dyrektorką regionalną Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na mazowszu.

Kilka lat z rzędu była gospodarzem organizowanych przez nas konferencji Hotel Meeting, członkinią rady programowej oraz wielokrotnie prezenterką, moderatorką i panelistką. Jest także pomysłodawczynią akcji Hotel Super Heroes, czyli wielkiej charytatywnej imprezy hotelarskiej, która z jednej strony integruje środowisko, a z drugiej pomaga wybranym organizacjom charytatywnym, m.in. SOS Wioski Dziecięce.

Obecnie w ramach Belvedere Gourmet Group z jej inicjatywy powstała Akademia Mistrzów Smaku. Stworzona przez liderów na rynku gastronomii, jako profesjonalne wsparcie w rozwijaniu umiejętności zawodowych uczniów szkół ponadpodstawowych o profilach gastronomicznych.

8 grudnia w poznańskim hotelu Andersia, podczas konferencji Hotel Meeting, mistrzynię świata będzie można zobaczyć w panelu dyskusyjnym „Jak budować i doceniać lojalność pracowników wobec marki.”

Elu gratulujemy i jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.