Elżbieta Nitsze mistrzynią świata!

0
1129

Elżbieta Nitsze, doskonale znana w branży hotelarka, a obecnie prezeska Belvedere Gourmet Group, wywalczyła mistrzostwo świata w wakeboardzie!

Prywatną pasją Eli od wielu lat jest właśnie wakeboard, którą to dyscyplinę trenuje w każdej wolnej chwili. Na co dzień udaje jej się pogodzić prywatne hobby z codziennymi obowiązkami, którym ma całkiem sporo.

Elżbieta Nitsze to wieloletnia dyrektorka Airport Hotel Okęcie, z którym rozstała się w ubiegłym roku, tym samym rozpoczynając swoją nową przygodę zarządzając wszystkimi spółkami w ramach Belvedere Gourmet Group. Od kilku lat jest także dyrektorką regionalną Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego na mazowszu.

Reklama

Kilka lat z rzędu była gospodarzem organizowanych przez nas konferencji Hotel Meeting, członkinią rady programowej oraz wielokrotnie prezenterką, moderatorką i panelistką. Jest także pomysłodawczynią akcji Hotel Super Heroes, czyli wielkiej charytatywnej imprezy hotelarskiej, która z jednej strony integruje środowisko, a z drugiej pomaga wybranym organizacjom charytatywnym, m.in. SOS Wioski Dziecięce.

Obecnie w ramach Belvedere Gourmet Group z jej inicjatywy powstała Akademia Mistrzów Smaku. Stworzona przez liderów na rynku gastronomii, jako profesjonalne wsparcie w rozwijaniu umiejętności zawodowych uczniów szkół ponadpodstawowych o profilach gastronomicznych.

8 grudnia w poznańskim hotelu Andersia, podczas konferencji Hotel Meeting, mistrzynię świata będzie można zobaczyć w panelu dyskusyjnym „Jak budować i doceniać lojalność pracowników wobec marki.”

Elu gratulujemy i jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.