Sieć Berlin Döner Kebap celuje w „pięćdziesiątkę”

0
1798
Sieć Berlin Döner Kebap konsekwentnie realizuje ambitny cel, jakim jest posiadanie 50 restauracji na terenie Polski do końca bieżącego roku. W minioną środą otwarto 40. lokal tej marki – tym razem w największym centrum handlowym w Gdyni.

Najnowszy punkt Berlin Döner Kebap pojawił się w Centrum Handlowym Riviera. Restauracja oferująca kebab ze stuprocentową wołowiną oraz mięsem z kurczaka bez GMO i antybiotyków zajmie powierzchnię 89 m2. W odnowionej strefie food court na pierwszym piętrze będzie sąsiadowała z innymi punktami dużych sieci gastronomicznych, m.in. Subway, Burger King, McDonald’s, czy Salad Story.

„Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, że posiadamy już czterdzieści lokalizacji na terenie Polski. Staramy rozwijać się dynamicznie i zrównoważenie. To trudne, jednak wydaje się, że znaleźliśmy na to odpowiedni sposób” – powiedział manager marki Bartosz Balcerzak, cytowany przez „Portal Spożywczy”

Na początku marca Berlin Döner Kebap otworzył z kolei swój lokal w podkrakowskim centrum handlowym Futura Park. Restauracje tej sieci obecne są także w innych strategicznych lokalizacjach na terenie całego kraju, m.in. w Łodzi (Manufaktura), Poznaniu (Stary Browar), Warszawie (Wola Park) oraz Szczecinie (Galeria Kaskada). Utworzona przed dwudziestoma laty marka zamierza do końca roku rozszerzyć swoje portfolio do imponującej liczby 50 punktów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.