Pierwszy w Polsce obiekt konferencyjny certyfikowany przez IACC

0
839

Pałac Manowce został przyjęty do grona członków stowarzyszenia International Association of Conference Centres (IACC), jako pierwszy obiekt konferencyjny w Polsce. Uruchomiony niedawno po gruntownej renowacji, Pałac Manowce usytuowany jest nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego, z dala od najbliższej wsi, pośród rozległych lasów. Obiekty stowarzyszone w IACC są w samej czołówce najlepszych małych i średnich obiektów konferencyjnych na świecie.

IACC promuje jakość
Celem założonego w 1981 roku  stowarzyszenia IACC jest reprezentowanie małych i średnich obiektów konferencyjnych na świecie. IACC stara się integrować najbardziej twórcze osobowości tej branży z całego świata. Organizacja dba o stałe podnoszenie standardów, którym powinny odpowiadać czołowe obiekty konferencyjne. Wszyscy członkowie spełniają te wysokie wymagania zawarte w karcie Committed to Brilliance, a także przestrzegają kodeksu etycznego. Ta ekskluzywność powoduje, że członkowie IACC tworzą elitę najbardziej innowacyjnych, myślących przyszłościowo i zorientowanych na wynik obiektów konferencyjnych na świecie.
Mark Cooper, prezes IACC powiedział: „Z przyjemnością witamy Pałac Manowce w rodzinie IACC, rozszerzając naszą obecność w Europie. Pałac Manowce jest naszym pierwszym członkiem z Polski, przywiązującym wagę do oferowania wysokiej jakości usług i przestrzegającym najwyższych standardów. Cieszymy się ze współpracy z Pałacem Manowce i liczymy na dalszy rozwój naszej obecności w polskiej branży eventowej.”
Manowce to luksus, natura i spokój
Z uwagi na swoje odosobnione i odległe położenie, Manowce są idealną lokalizacją na kilkudniowe robocze spotkania dla pracowników, klientów lub kontrahentów firmy. Oferują także niezbędną dyskrecję i komfort na posiedzenia zarządów i rad nadzorczych oraz na poufne rozmowy i kolacje z partnerami biznesowymi. W Manowcach nie rezerwuje się pojedynczych sal czy pokoi, lecz cały obiekt – do użytku na wyłączność. Na warsztaty i seminaria wykorzystywana jest sala szkoleniowa, która mieści do 30 osób przy stołach ustawionych w kształcie litery U, bądź sala balowa, w której 80 osób może usiąść w układzie teatralnym. Obiekt oferuje 3 komfortowe apartamenty i 13 pokoi dwuosobowych.
Tylko najwyższy standard
Wnętrza pałacu zostały odrestaurowane i wyposażone na najwyższym poziomie: antyczne meble, dwustuletnie piece kaflowe, parkiety wersalskie, stare obrazy. Sale przeznaczone na szkolenia i konferencje mają nowoczesny sprzęt do prezentacji, rejestracji i telekonferencji. „Naszym celem jest nie tylko najwyższy standard wyposażenia, ale także najwyższy standard obsługi” – mówi Joanna Sinkiewicz, Sales Manager w Pałacu Manowce. „Członkostwo w IACC pozwala nam na zdobywanie wiedzy podczas warsztatów, spotkań i innych imprez organizowanych przez stowarzyszenie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.