Pierwszy w Polsce obiekt konferencyjny certyfikowany przez IACC

0
189

Pałac Manowce został przyjęty do grona członków stowarzyszenia International Association of Conference Centres (IACC), jako pierwszy obiekt konferencyjny w Polsce. Uruchomiony niedawno po gruntownej renowacji, Pałac Manowce usytuowany jest nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego, z dala od najbliższej wsi, pośród rozległych lasów. Obiekty stowarzyszone w IACC są w samej czołówce najlepszych małych i średnich obiektów konferencyjnych na świecie.

IACC promuje jakość
Celem założonego w 1981 roku  stowarzyszenia IACC jest reprezentowanie małych i średnich obiektów konferencyjnych na świecie. IACC stara się integrować najbardziej twórcze osobowości tej branży z całego świata. Organizacja dba o stałe podnoszenie standardów, którym powinny odpowiadać czołowe obiekty konferencyjne. Wszyscy członkowie spełniają te wysokie wymagania zawarte w karcie Committed to Brilliance, a także przestrzegają kodeksu etycznego. Ta ekskluzywność powoduje, że członkowie IACC tworzą elitę najbardziej innowacyjnych, myślących przyszłościowo i zorientowanych na wynik obiektów konferencyjnych na świecie.
Mark Cooper, prezes IACC powiedział: „Z przyjemnością witamy Pałac Manowce w rodzinie IACC, rozszerzając naszą obecność w Europie. Pałac Manowce jest naszym pierwszym członkiem z Polski, przywiązującym wagę do oferowania wysokiej jakości usług i przestrzegającym najwyższych standardów. Cieszymy się ze współpracy z Pałacem Manowce i liczymy na dalszy rozwój naszej obecności w polskiej branży eventowej.”
Manowce to luksus, natura i spokój
Z uwagi na swoje odosobnione i odległe położenie, Manowce są idealną lokalizacją na kilkudniowe robocze spotkania dla pracowników, klientów lub kontrahentów firmy. Oferują także niezbędną dyskrecję i komfort na posiedzenia zarządów i rad nadzorczych oraz na poufne rozmowy i kolacje z partnerami biznesowymi. W Manowcach nie rezerwuje się pojedynczych sal czy pokoi, lecz cały obiekt – do użytku na wyłączność. Na warsztaty i seminaria wykorzystywana jest sala szkoleniowa, która mieści do 30 osób przy stołach ustawionych w kształcie litery U, bądź sala balowa, w której 80 osób może usiąść w układzie teatralnym. Obiekt oferuje 3 komfortowe apartamenty i 13 pokoi dwuosobowych.
Tylko najwyższy standard
Wnętrza pałacu zostały odrestaurowane i wyposażone na najwyższym poziomie: antyczne meble, dwustuletnie piece kaflowe, parkiety wersalskie, stare obrazy. Sale przeznaczone na szkolenia i konferencje mają nowoczesny sprzęt do prezentacji, rejestracji i telekonferencji. „Naszym celem jest nie tylko najwyższy standard wyposażenia, ale także najwyższy standard obsługi” – mówi Joanna Sinkiewicz, Sales Manager w Pałacu Manowce. „Członkostwo w IACC pozwala nam na zdobywanie wiedzy podczas warsztatów, spotkań i innych imprez organizowanych przez stowarzyszenie”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.