Cristina Burlacu nowym dyrektorem generalnym Sheraton Poznań

0
882

Cristina Burlacu, była dyrektor Puro Poznań Stare Miasto, została mianowana na stanowisko dyrektora generalnego hotelu Sheraton Poznań. Zastępuje na tym stanowisku Magdalenę Eliasz, która przez ostatnie cztery lata zarządzała hotelem Sheraton Poznań, a teraz przenosi się do Sheratona Grand w Tel Avivie.

Cristina Burlacu, pochodząca z Mołdawii, ma 13-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Swoją karierę rozpoczęła w dziale event management w kompleksie St. Regis – Westin Excelsior we Florencji, należącym do sieci Starwood. Następnie uczestniczyła w 1,5-rocznym programie managerskim Vita Futura dla przyszłych liderów hoteli Starwood, pracując w warszawskim kompleksie Sheraton – Westin.

W 2014 r. przez pół roku pełniła funkcję front office managera w Sheratonie Warszawa, a następnie przeszła do hotelu Bristol a Luxury Collection, gdzie spędziła cztery lata, najpierw jako duty manager, a od początku 2016 r. jako front office manager. W 2018 r. dołączyła do sieci Puro jako dyrektor operacyjna hotelu w Warszawie, który otwarto w kwietniu 2019 r. W 2021 r. awansowała na stanowisko dyrektora generalnego Puro Poznań Stare Miasto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.