ELFY SBE akcją charytatywną, która łączy serca całej branży

0
806

Od 11 lat członkowie, partnerzy oraz przyjaciele Stowarzyszenia Branży Eventowej spotykają się na charytatywnej akcji ELFY SBE. Z roku na rok akcja przynosi coraz lepsze rezultaty, coraz więcej zaangażowanych darczyńców i jednocześnie coraz więcej szczęśliwych serc obdarowanych.

Finał XI edycji Elfów SBE odbędzie się 12 stycznia 2022 w EXPO XXI jako wieczorna gala dla przedstawicieli branży eventowej.

Link do bezpłatnej rejestracji: https://app.evenea.pl/event/elfy2022
Przy najbliższej edycji organizatorzy akcji postanowili pochylić nad potrzebami Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Pomoc skupiona będzie głównie na działaniach dotyczących promocji higieny zdrowia psychicznego oraz popularyzacji dbałości o siebie w czasach po pandemii. Całość ma również na celu aktywizowanie przedstawicieli branży eventowej do bezpośrednich działań CSR-owych.

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii z siedzibą w Zagórzu obejmuje opieką dzieci i młodzież z zaburzeniami psychicznymi, uzależnieniami od substancji psychoaktywnych oraz wymagającymi rehabilitacji ogólnoustrojowej i neurorehabilitacji. Realizuje swoją działalność w kilku lokalizacjach (Warszawa, Zagórze, Józefów i Otwock). Usługi medyczne świadczone są w oddziałach stacjonarnych, dziennych i w poradniach specjalistycznych.

Finał XI edycji Elfów SBE, odbędzie się 12 stycznia 2022 r. w Expo XXI Warszawa, jako wieczorna gala dla przedstawicieli branży eventowej. W programie organizatorzy przewidzieli występy artystów, muzyków, magików, tancerzy.

Będzie to także impreza towarzysząca odbywającemu się tego dnia Forum Branży Eventowej FBE.

Akcja charytatywna wspierana jest przez wszystkie media branżowe, instytucje związane z przemysłem spotkań i wydarzeń oraz firmy z sektora branży eventowej.

Już teraz firmy sektora przemysłu spotkań mogą wybrać usługę wspierania działania ośrodka. Lista potrzebnych czynności dostępna jest na stronie organizatora. Zgłoszenia pomocy należy wysyłać na email: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.